Paide Linnameeskond alustas Premium liiga hooaega 1:5 hävinguga Narva Transi vastu.

Vjatšeslav Zahovaiko debüütmängu alustas kodumeeskond hästi ja juba 4. minutil tabas Randy Padari kauglöök narvakate väravalatti. Paraku teenisid külalised Joosep Juha eksimuse järel penalti ja Dzmitry Koub avas 10. minutil skoori.

Paide seis läks veelgi hullemaks avapoolaja keskel, kui esmalt lõi Denis Poliakov karistuslöögi rikošetiga 2:0 ja veidi hiljem eemaldati teise kollase tõttu Nikita Novopašin. Poljakov meisterdas võrku teisegi karistuslöögi ja 0:3 oli tõsiasi.

Seejärel jäi kümnekesi ka Trans, sest Henri Hansonile sisse sõitnud Vasilii Pinchuk saadeti otse punasega duši alla. Teist poolaega alustas Hansoni asemel Jasper ja Juhat asendas Kase.

Võimalus mängu päästa sai järjekordse tagasilöögi 53. minutil, kui Koub lõi oma teise värava, paar minutit hiljem oli aga Jasper mees õiges kohas ja Paide kaotusseis oli uuesti kolmeväravaline.

Imelist come-backi siiski ei tulnud. Verinoor Paide meeskond kaotas lõpuks 1:5, sest Koub sai lõpuks vasturünnakust kirja ka hat-tricki.

Õnnetust kaotusest tuleb teha omad järeldused ja juba nädala pärast ootab ees hooaja 2. vooru mäng Viljandis sealse Tulevikuga, kes alistas täna Sillamäe Kalevi 1:0.