PAIDE LINNAMEESKOND II (2016)

JÄRGMINE MÄNG

29. oktoobril kell 13.00

Paide linnastaadionil

Väravavahid:
1 Raiko Mets
12 Mairon Pihor

Kaitsjad:
3 Markus Mats Lellsaar
4 Andre Mägi
5 Carl Tubarik
11 Mario Saunpere
13 Igor Rabtšuk
16 Rene Puhke
19 Tanel Tuuleveski
25 Romet Köhler
69 Tambet Anso
88 Keio Oja

Poolkaitsjad:
6 Chris Lee
10 Eerik Reinsoo
14 Morten Pihlak
17 Volodja Erdei
18 Konstantin Kotivnenko
22 Lauri Ellram
23 Marek Tiik
27 Rasmus Provornikov
28 Martin Saar
90 Andrei Veis

Ründajad:
7 Rauno Kööp
8 Tarmo Paju
9 Rauno Rikberg
15 Priit Raal
20 Margus Pahtma

KALENDER JA TULEMUSED

1. voor 27.03 15:00 Paide Linnameeskond II – SK Imavere Forss 3:1 (1:1) – Protokoll
Väravad:
32. (pen), 65., 79. (pen) Rauno Kööp – 21. Siim Tillemann

2. voor 03.04 19:00 Tallinna FC Ararat TTÜ – Paide Linnameeskond II 1:7 (0:2) – Protokoll
Väravad:
77. Vitali Pavlov – 23., 30., 56. Rauno Kööp, 72., 75., 82. Voldodja Erdei, 73. Ander Ott Valge

3. voor 10.04 15:00 Paide Linnameeskond II – FC Nõmme United 1:0 (0:0) – Protokoll
Värav: 90.+2 Romet Köhler

4. voor 17.04 16:00 Tallinna FC Forza – Paide Linnameeskond II 1:4 (0:4) – Protokoll
Väravad:
54. Jevgeni Tšigrinov – 22., 31. Volodja Erdei, 24. Rauno Rikberg, 39. Priit Raal

5. voor 20.04 19:00 Viimsi JK II – Paide Linnameeskond II 1:1 (0:0) – Protokoll
Väravad: 50. Ken-Marten Tammeveski – 68. Eerik Reinsoo

6. voor 01.05 15:00 Paide Linnameeskond II – Keila JK 1:2 (0:1) – Protokoll
Väravad: 
89. Rauno Rikberg – 5. Emmanuel Odeh, 74. Meelis Reiss

VKV 1/32 04.05 18:30 Paide Linnameeskond II – Ambla Vallameeskond 5:2 (2:1) – Protokoll
Väravad: 1., 88. Ervin Kõll, 29. Priit Raal, 72., 75. Marten Saarlas – 35. Sergei Akimov, 78. Margus Porkveli

7. voor 08.05 19:00 Saue JK Laagri – Paide Linnameeskond II 0:3 (0:3) – Protokoll
Väravad: 4. Marten Saarlas, 34. Ander Ott Valge, 43. Andre Mägi (pen.)

8. voor 15.05 15:00 Paide Linnameeskond II – Pärnu Jalgpalliklubi 2:0 (0:0) – Protokoll
Väravad: 81., 82. Marten Saarlas

9. voor 22.05 17:00 Türi Ganvix JK – Paide Linnameeskond II 0:1 (0:1) – Protokoll
Värav: 45. Priit Raal

10. voor 29.05 19:00 Paide Linnameeskond II – FC Kuressaare II 4:3 (1:1) – Protokoll
Väravad: 25., 80. Andre Mägi (2x pen.), 70. Rauno Rikberg, 83. Lauri Ellram – 9. Stiiven Sirgo, 59. Mario Stern, 77. Alari Saar

11. voor 02.06 19:00 FC Kose – Paide Linnameeskond II 2:7 (0:3) – Protokoll
Väravad: 66. Timo Nikitin, 75. Alari Toom – 11., 30., 49. Rauno Rikberg, 24. Tambet Anso, 58. Andre Mägi, 87. Uku Lattik, 90. Margus Pahtma.

VKV 1/16 05.06 13:00 Paide Linnameeskond II – Lasnamäe FC Ajax 5:1 (1:0) – Protokoll
Väravad: 12. Eerik Reinsoo, 50. Priit Raal, 58. Chris Lee, 74. Rauno Rikberg, 82. Tanel Tuuleveski – 64. Konstantin Potapov

12. voor 10.06 19:00 Paide Linnameeskond II – Tõrva JK 2:0 (2:0) – Protokoll
Väravad: 37. Jasper Uwaegbulam, 45.+1 Michael Lilander

13. voor 18.06 12:00 Rummu Dünamo – Paide Linnameeskond II 0:4 (0:2) – Protokoll
Väravad: 
2. Uku Lattik, 40. Martin Saar, 51. Rauno Rikberg, 67. Rait Õlge

VKV 1/8 26.06 17:00 Pärnu Jalgpalliklubi – Paide Linnameeskond II 2:4 la. (2:2, 1:1) – Protokoll
Väravad: 11. Aleksander Algo, 70. Reimo Madissoo – 33. Priit Raal, 61. Lauri Ellram, 108., 120. Marek Tiik

14. voor 31.07 19:00 SK Imavere Forss – Paide Linnameeskond II 1:8 (0:5) – Protokoll
Väravad: 57. Rauno Kiisk – 11., 15., 87. Andre Mägi, 28., 78. Rauno Rikberg, 34. Andrei Veis, 44. Martin Saar, 47. Tõnis Aro (ov.)

VKV 1/4 03.08 19:00 Paide Linnameeskond II – Narva United 2:3 (1:1) – Protokoll
Väravad: 23., 87. Rauno Rikberg – 11., 69., 80. Nikolai Kotljarov

15. voor 07.08 19:00 Paide Linnameeskond II – Tallinna FC Ararat TTÜ 2:2 (1:1) – Protokoll
Väravad: 9. Rauno Rikberg, 71. Eerik Reinsoo – 8. Avetis Harutjunjan, 63. Dmitri Kovtunovitš

16. voor 11.08 19:00 FC Nõmme United – Paide Linnameeskond II 0:1 (0:0) – Protokoll
Värav: 53. Lauri Ellram

17. voor 20.08 12:00 Paide Linnameeskond II – Tallinna FC Forza 11:0 (3:0) – Protokoll
Väravad: 7., 39. Rauno Rikberg, 45. Eerik Reinsoo, 50. Ander Ott Valge, 53., 66. Volodja Erdei, 67., 88. Margus Pahtma, 75., 83. Tanel Tuuleveski, 90. Marek Tiik

18. voor 26.08 18:45 Paide Linnameeskond II – Viimsi JK II 3:1 (1:0) – Protokoll
Väravad:
24. Eerik Reinsoo, 63. Andre Mägi, 89. Tanel Tuuleveski – 77. Raoul Kirsima

19. voor 02.09 19:00 Keila JK – Paide Linnameeskond II 2:2 (0:1) – Protokoll
Väravad: 76., 90.+4 Henry Rohtla – 21. Toomas Kelo (ov.), 55. Jüri Jevdokimov

20. voor 11.09 15:00 Paide Linnameeskond II – Saue JK Laagri 2:2 (2:1) – Protokoll
Väravad: 13. Andre Mägi, 32. Lauri Ellram – 41. (pen.), 88. Kristjan Suurjärv

21. voor 18.09 14:00 Pärnu Jalgpalliklubi – Paide Linnameeskond II 0:2 (0:1) – Protokoll
Väravad: 24. Priit Raal, 86. Eerik Reinsoo

22. voor 25.09 16:30 Paide Linnameeskond II – Türi Ganvix JK 3:1 (0:1) – Protokoll
Väravad: 70. Lauri Ellram, 72. Rauno Rikberg, 80. Martin Ustaal – 17. Raido Kangur

23. voor 02.10 14:00 FC Kuressaare II – Paide Linnameeskond II 1:7 (0:3) – Protokoll
Väravad: 77. Mario Stern – 40., Lauri Ellram, 42., 50. Tanel Tuuleveski, 43. Priit Raal, 66. Martin Ustaal, 79. Konstantin Kotivenko, 90. Andre Mägi

24. voor 09.10 15:00 Paide Linnameeskond II – FC Kose 2:0 (1:0) – Protokoll
Väravad: 20. Kaivar Kull (ov.), 62. Andre Mägi

25. voor 16.10 14:00 Tõrva JK – Paide Linnameeskond II 0:2 (0:0) – Protokoll
Väravad: 47. Rene Puhke, 75. Eerik Reinsoo

26. voor 23.10 15:00 Paide Linnameeskond II – Rummu Dünamo 7:3 (4:0) – Protokoll
Väravad: 11. Andre Mägi, 18., 35., 78. Tanel Tuuleveski, 45.+1 Lauri Ellram, 59. Rene Puhke, 89. Romet Köhler – 58. Jevgeni Rabkov, 85. Ervin Tamm, 90. Stanislav Hmeljov

Teise liiga finaal 29.10 13:00 Paide Linnameeskond II – Tartu FC Merkuur 8:0 (6:0) – Protokoll
Väravad: 3. Carl Tubarik (pen), 9., 34. Martin Saar, 37., 42., 63. Rauno Rikberg, 39. Priit Raal, 85. Andre Mägi

TABELISEIS

II liiga Lõuna/Lääne piirkond:

1 Paide Linnameeskond II 26 21 4 1 92:24 67
2 Keila JK 26 20 2 4 93:32 62
3 FC Nõmme United 26 19 3 4 131:38 60
4 Pärnu Jalgpalliklubi 26 19 0 7 98:45 57
5 Saue JK Laagri 26 16 4 6 85:47 52
6 Viimsi JK II 26 12 5 9 60:49 41
7 Tõrva JK 26 12 1 13 60:52 37
8 FC Kuressaare II 26 9 5 12 55:69 32
9 SK Imavere Forss 26 9 3 14 70:77 30
10 Türi Ganvix JK 26 8 5 13 47:59 29
11 Tallinna FC Forza 26 7 2 17 50:93 23
12 Tallinna FC Ararat TTÜ 26 5 3 18 41:101 18
13 FC Kose 26 4 0 22 20:89 12
14 Rummu Dünamo 26 2 1 23 27:154 7