Paide Linnameeskond võttis Premium liigas teise võidu järjest, alistades võõrsil Narva Transi 3:2. Teisel poolajal lõid värava Vjatšeslav Zahovaiko, Jasper ja Timo Lomp.

Kohtumise algus pakkus külalistele külma duši, sest juba 8. minutil jäädi Transi nurgalöögi järel kaotusseisu, kui palli lükkas Zahovaiko eest peaga väravasse Rizvan Umarov.

Tänavu võiduta olev Trans sai eduseisus kindluse kätte ning oli esimesel mängupoolel pigem domineerivam pool. Paide sai siiski samuti mängu korralikult sisse, kuid Sinilaiu ja Jasperi võimalustest asja ei saanud.

Avapoolaja lõpus asendas Meelis Rooba keskväljal Sinilaiu Martin Ustaaliga ning pärast vaheaega tuli jalale viga teinud Mark Oliver Roosnupu asemel sisse Janar Toomet. Teist poolaega alustati hoopis teises tempos ning Narva suruti oma väljakupoolele.

Kulus vaid neli minutit, mil tablool oli viik, kui pärast kapten Varendi löögist tagasipõrkunud palli virutas väravasse Zahovaiko. Paide eelmise hooaja parim väravakütt oli 10 minutit hiljem taas aktsioonis, kui tema lähilöök küll veidi ebaõnnestus, aga samas nii õnnelikult, et jaol olnud Jasper selle väravasse lükkas! 2:1!!!

Ligi 20 Narva sõitnud Paide fänni laulsid aina häälekamalt ning rõõmust sai juba eufooria, kui 82. minutil Zahovaiko poolt antud karistuslöögi toimetas mõnelt meetrilt väravasse Timo Lomp! 3:1 ja kõik kolm meest skoorisid teist mängu järjest!

Paidel oli võimalusi veelgi, kuid lõpp läks siiski pingeliseks, kuna viimasel mänguminutil oli taaskord nurgalöögi järel täpne Roman Nesterovski. Õnneks lisati vaid kaks minutit ning peagi kõlas Eiko Saare päästev lõpuvile!

Kolm punkti kergitasid Paide tabelis Narvast ja Sillamäest mööda kuuendaks! Juba laupäeval on ees järgmine tähtis mäng, kui kell 13:00 võõrustab meid Rakvere Tarvas.

JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 2:3 (1:0)
8. Rizvan Umarov, 90. Roman Nesterovski – 49. Vjatšeslav Zahovaiko, 59. Jasper Uwaegbulam, 82. Timo Lomp

Hoiatused: 36. Sander Sinilaid