KALENDER 2016

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 5. märts kell 13:00FC Infonet (kodus)PL 1. voor0:2uudisvideo
T 8. märts kell 19:00Tartu Tammeka (võõrsil)PL 2. voor0:2uudisvideo
L 12. märts kell 13:00FC Levadia (kodus)PL 3. voor0:1uudisvideo
L 19. märts kell 13:00Sillamäe Kalev (võõrsil)PL 4. voor1:1uudisvideo

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 2. aprill kell 13:00Pärnu Linnameeskond (kodus)PL 5. voor4:0uudisvideo
T 5. aprill kell 19:00Narva Trans (võõrsil)PL 6. voor3:2uudisvideo
L 9. aprill kell 13:00Rakvere Tarvas (võõrsil)PL 7. voor5:0uudisvideo
L 16. aprill kell 13:00FC Flora (kodus)PL 8. voor1:1uudisvideo
L 23. aprill kell 19:00Nõmme Kalju (võõrsil)PL 9. voor0:1uudisvideo
L 30. aprill kell 16:00Nõmme Kalju (kodus)PL 10. voor1:1uudisvideo

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R 6. mai kell 19:00FC Flora (võõrsil)PL 11. voor0:2uudisvideo
T 10. mai kell 19:00FC Infonet (kodus)PL 15. voor1:4uudisvideo
R 13. mai kell 19:00Rakvere Tarvas (kodus)PL 12. voor4:2uudisvideo
T 17. mai kell 19:00Sillamäe Kalev (võõrsil)PL 13. voor0:0uudisvideo
T 24. mai kell 19:00Pärnu Linnameeskond (võõrsil)PL 14. voor3:0uudisvideo

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 19. juuni kell 19:00FC Levadia (võõrsil)PL 16. voor0:4uudisvideo

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 2. juuli kell 16:00Narva Trans (kodus)PL 17. voor3:2uudisvideo
L 9. juuli kell 16:00Tartu Tammeka (kodus)PL 18. voor3:0uudisvideo
L 16. juuli kell 19:00Narva Trans (võõrsil)PL 19. voor1:3uudisvideo
P 24. juuli kell 19:00FC Levadia (võõrsil)PL 20. voor1:7uudisvideo
R 29. juuli kell 19:00FC Flora (kodus)PL 21. voor0:3uudisvideo

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
T 2. august kell 19:00Nõmme United (kodus)KV 1/32 finaal1:0uudis
P 7. august kell 19:00Nõmme Kalju (võõrsil)PL 22. voor1:1uudisvideo
L 13. august kell 16:00Tartu Tammeka (kodus)PL 23. voor3:1uudisvideo
T 16. august kell 19:00Sillamäe Kalev (kodus)PL 24. voor1:3uudisvideo
R 19. august kell 19:00FC Infonet (võõrsil)PL 25. voor0:1uudisvideo
T 23. august kell 19:00Rakvere Tarvas (kodus)PL 26. voor7:0uudisvideo
L 27. august kell 13:00Pärnu Linnameeskond (võõrsil)PL 27. voor1:3uudisvideo

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R 9. sept. kell 18:00Pärnu Linnameeskond (kodus)PL 28. voor4:1uudisvideo
T 12. sept. kell 18:00Rakvere Tarvas (võõrsil)PL 29. voor1:0uudisvideo
L 17. sept. kell 13:00FC Levadia (kodus)PL 30. voor0:4uudisvideo
T 20. sept. kell 17:00Rakvere Tarvas (võõrsil)KV 1/16 finaal3:2uudisvideo
L 24. sept. kell 13:00Sillamäe Kalev (kodus)PL 31. voor2:1uudisvideo
R 30. sept. kell 19:00Tartu Tammeka (võõrsil)PL 32. voor4:1uudisvideo

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 15. oktoober kell 13:00Nõmme Kalju (kodus)PL 33. voor2:0uudisvideo
K 19. oktoober kell 19:00FC Infonet II (võõrsil)KV 1/8 finaal4:1uudisvideo
L 22. oktoober kell 16:00FC Flora (võõrsil)PL 34. voor0:4uudisvideo
R 28. oktoober kell 19:00FC Infonet (võõrsil)PL 35. voor1:3uudis

November

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 5. november kell 13:05Narva Trans (kodus)PL 36. voor0:0