Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 6. voorus tunnistama kodupubliku ees Nõmme Kalju 4:1 paremust, oma karjääri esimese meistriliiga värava lõi 16-aastane Kristofer Piht.

Avapoolajal oli Kaljul väga palju võimalusi ning pall käis nii latis kui postis. Kui tundus juba, et kaitses kõvasti võidelnud kodumeeskond saab vaheajale minna viigiseisul, määras kohtunik Eiko Saar Kalju kasuks kaheldava penalti, mille realiseeris Ouattara kaitsetöö järel demonstratiivselt end kukutanud Liliu.

Teise poolaja alguses toimis Paide kiire kontrarünnak – Randin Rande mängis Kristofer Pihti vabaks ja 16-aastane ründaja lõi külmavereliselt oma karjääri esimese Premium liiga värava – 1:1! 58. minutil oli Paidel suurepärane võimalus juhtima minna, kui Oleksandr Suhharovi karistuslöögi järel pääses täitsa vabalt peaga löögile Ouattara, kui Elevandiluuranniku kaitsja poolt teele saadetud pall lendas meetrijagu mööda.

Kui ise ei löö… 72. minutil oli Liliu nurgalöögi järgses olukorras Ouattarast taaskord osavam ja lõi allanurka 2:1. Mängu lõpus üritas Paide riske võttes punkti päästa, aga eksis kahel korral ja Kalju poolel vormistasid kiiretest vasturünnakutest üsna inetu lõppskoori Kirss ja Hunt.

Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC  1:4 (0:1)
49. Kristofer Piht – 42. pen., 72. Liliu, 82. Robert Kirss, 90+3. Rimo Hunt

Hoiatused: 62. Randin Rande – 55. Liliu, 67. Maximiliano Ugge
Mänguolud: +1, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 186
Peakohtunik
: Eiko Saar
Abikohtunikud: Sander Saga, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Reelika Turi

Paide: Kristjan Tamme, Edgar Tur, Boliguibya Ouattara, Sören Kaldma, Oleksandr Suhharov, Sander Sinilaid, Ander Ott Valge, Andre Frolov (81. Tarmo Neemelo), Magnar Vainumäe (46. Randin Rande), Henri Hanson (62. Yann Michael Yao), Kristofer Piht.
Varus: Andrea Liotti, Martin Kase, Johannes Kukebal, Randin Rande, Henri Välja, Yann Michael Yao, Tarmo Neemelo.

Kalju: Vitali Teleš, Andri Markovitš, Henrik Pürg, Maximiliano Ugge, Trevor Elhi, Igor Subbotin (63. Aleksandr Volkov), Reginald, Deniss Tjapkin, Nikolai Mašitšev (55. Robert Kirss), Liliu (90. Vlasi Sinjavski), Rimo Hunt.
Varus: Pavel Londak, Vladimir Avilov, Martin Mägi, Robert Kirss, Aleksandr Volkov, Vlasi Sinjavski.