Paide Linnameeskonna mängijad Karl Mööl, Andre Järva, Sander Sinilaid, Alassana Jatta ja Mikel Gurrutxaga ning noortetreener Viktor Mets ja noortetöö juht Kert Kütt külastasid täna hommikul väikest Vodja kooli, kus kohtuti  kooliperega. Lapsed olid rõõmsad ja jalgpallist väga huvitatud. Kert ja Viktor andsid infot trennide kohta ning enamus lapsi lubasid ka kodumängudele kaasa elama tulla.

Edasi jätkus päev Koigi põhikoolis, kus 1.-4. klasside lapsed, keda oli ligi poolsada, said proffidega mõõtu võtta. Lisaks teatevõistlusele tehti ka suur jalgpallilahing, mis lõppes viigi ning penalti ringiga. Koigi lapsed olid eriti huvitatud autogrammidest ning lisaks plakatile, küsiti neid ka särkide, käte, telefonide ja helkurite peale.

Noortetöö juht Kert Kütt jäi külastustega rahule: „Koolikülastused läksid kenasti ja särasilmseid lapsi oli piisavalt. Mõned huvilised olid õhtul juba Paides treeningul. Usun, et lastele oli huvitav näha esinduse mängijaid näost näkku ja kuulate nende lugusid kuidas jalgpalluriks saadakse. Koolide külastustega loodame teadvustada Paide Linnameeskonna kodumängude toimumisi ja leida ka hakkajaid lapsi meie treeningrühmadesse. Koigi koolis näeme võimalust ka kohapeal treeningrühm avada. Selleks korraldame vaheaja järel näidistreeningu ja vaatame kas saame piisavalt huvilisi kokku.“

15. märtsil oleme Imavere põhikoolis.