Premium liiga 7. voorus pidi kodumeeskond tunnistama 321 pealtvaataja ees FCI Levadia 2:0 paremust.

Tulises ja kaartiderohkes kohtumises asusid külalised mängu juhtima 38. minutil, kui pall õnnetult Muhammed Sannehi kannast väravasse läks. Esimesel poolajal oli Paidel võimalus skoor avada , kui Levadia eksis meie pressingu all. Kahjuks Kevin Kauberi puude oli ebatäpne ja Lepmets sai jaole.

Teistele kolmveerand tunnile astus kodumeeskond vastu otsustavamate sammudega, asuti rohkem riske võtma ja võimalusi looma. Suurepärane šanss oli Sören Kaldmal, kelle pealelöök pöördest ebaõnnestus. Mõni minut hiljem lükkas Lepmets üle lati Kauberi löögi.

Peatreener Zahovaiko nihutas Hispaanlasest keskkaitsja Mikel Gurrutxaga ründesse, aga seekord risk edu ei toonud. Levadia sai üha rohkem ruumi vasturünnakuteks, teenis penalti, mille 87. minutil Jevgeni Budnik realiseeris.

Teine poolaeg kujunes rohkem sõjaks kui jalgpalliks. Kohtunik Roomer Tarajev näitas mängu jooksul koguni 12 kollast kaarti, millest 11 olid ainuüksi teisel poolajal. Mängu lõpetasid mõlemad meeskonnad kümnekesi, sest kollaste kaartide tulemusel eemaldati Paide poolt Muhammed Sanneh ja Levadia poolelt Juri Tkatšuk.

Seejuures lendas Tkatšuk Kauberile nii õnnetult sisse, et teine kaotas kukkudes hetkeks teadvuse, õnneks suutis meie ründaja mängu jätkata.

Levadia jätkab 21 punkti ja täiseduga. Paide püsib endiselt 4 võidu, 1 viigi ja 2 kaotuse järel tabelis 13 punktiga kolmandal kohal.

Võimalus revanšiks avaneb meil juba kolmapäeval, kui meeskonnad on vastamisi Evald Tipneri karikamängu veerandfinaalis. Kohtumine kunstmurustaadionil algab kell 19.