Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 21. voorus oma hooaja 13. võidu, kui koduväljakul alistati Tartu Tammeka 2:0. Suviselt palav mänguõhtu pakkus linnasaadionile kogunenud 364 pealtvaatajale kiire tempolise mängu, kus avapoolajal pani Paide vastaste puuriluku mitmelgi korral proovile. Edu saavutati 38. minutil kui Karl Mööli söödu järel pääses Henri Välja üks-üks olukorda. Jaol oli ka Akim Sairinen, kes palli omaväravasse suras.

Teisel poolajal lõi Paide 2:0 võiduvärava penaltist Henri Välja, kes selle tabamusega sai kirja oma hooaja seitsmenda värava!

Selle suurepärase mängutulemusega kinnitas Paide tabelis kolmandat positsiooni veelgi!

Järgmisena ootab 3. augustil ees kodumäng Narva Transiga. Mida põnevat sel korral toimumas on, sellest juba uue nädala alguses.