Paide Linnameeskond lõpetas Premium liiga esimese mänguderingi võiduga, kui koduväljakul alistati Maardu Linnameeskond 2:0.

Paide asus kohtumist juhtima 37. minutil kui Yann Michael Yao hea eeltöö järel lõi palli vastaste väravavõrku Andre Järva, kellele see oli hooaja esimeseks tabamuseks. Avapoolajal oli Paidel veel momente, millest parimana tabas Henri Välja vastaste posti.

Teisel poolajal oli Maardul võimalus kohtumine viigistada, aga meie väravavaht Mait Toom oli ülesannete kõrgusel ja püüdis palli kinni.

Paide jätkas survestamist ja otsimist, mis kandis 58. minutil vilja, kui taas Yao hea eeltöö järel lööb tabloole seisuks 2:0 Henri Välja! Meie 17-aastasele ründajale on see Paide eest tänavusel hooajal kolmandaks tabamuseks, millega ta tõuseb väravaküttide tabelis esikohta jagama Kevin Kauberi ja Sander Sinilaidiga.

Teisel poolajal oli Paidel võimalusi veel skoori suurendamiseks, aga seekord jäi lõppskoor igati piisavaks.

Võimsa hooaja stardi saanud Paide Linnameeskond on üheksa vooru järel tabelisse kogunud 17 punkti, mis hetkel kindlustab kolmanda koha.

Järgmisena ootab meid ees 11. mail võõrsilmäng Narvaga.