Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis võõrustas Paide Linnameeskond koduväljakul FCI Levadiat, loodetud revanš pühapäevasest mängust jäi võtmata, sest külalised lahkusid 4:1 võiduga.

Paide asus kohtumist juhtima 25. minutil Martin Kase karistuslöögist ning edu suudeti hoida kuni 86. minutini, mil viigiseisu tõi tabloole Gando Biala. See värav viis kohtumise lisaajale.

Lisaajal oli Levadial värskust rohkem, 93., 112. ja 113. minutil lõid vastased meie väravavõrku veel kolm palli…

Meid  ootab pühapäeval ees Premium liiga 8. vooru kohtumine võõrsil Viljandi Tulevikuga. Eesmärk on koju naasta kolme võidupunktiga!