Paide Linnameeskonna kolmas mäng Premium liigas pakkus vägeva võitluse 9-kordse Eesti meistri Levadia vastu, kuid lõpuks jäid külalised ikkagi peale 1:0.

Mängu esimesel poolajal oli ülekaal külaliste poolel, kes pärast Jasperi viga karistusala joonel, asusid 18. minutil juhtima. Siim Lutsu penalti suutis Kert Kütt küll tõrjuda, kuid 27. sünnipäeva tähistanud Luts oli ise kohe jaol ja lükkas palli väravasse.

Teise poolaja kohta võib öelda juba seda, et Paide vääris vähemalt viiki. Parima võimaluse luhtas Jasper, kes pärast söötu Martin Kaselt sai vabalt löögile, kuid Sergei Lepmets suutis lähilöögi tõrjuda.

Levadia jaoks läks õnnelikult ka järgmine ohtlik olukord, kus Michael Lilanderi karistuslöögi peatas väravapost ning jätkuolukorras tõrjus Lepmets Kase lähilöögi.

Lisaminutitel käis pall ka Levadia väravas, kuid väljakukohtunik Andrei Karhu nägi viga Lepmetsa vastu. Viiendal üleminutil jättis Karhu andmata penalti, kui Igor Morozov kukutas karistusalas Jasperi.

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia  0:1 (0:1)
18. Siim Luts

Hoiatused: 60. Mark Oliver Roosnupp, 78. Martin Kase, 89. Michael Lilander, 90+5. Jasper Uwaegbulam, 90+5. Taavi Rähn – 41. Jevgeni Kobzar, 57. Pavel Marin, 90+4. Igor Morozov
Realiseerimata penalti: 18. Siim Luts (Kert Kütt tõrjus)