Paide Linnameeskond alistas Evald Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalis Esiliigas mängiva FC Infoneti duubli 4:1 ja edenes kaheksa parima hulka.

Marten Saarlas avas skoori 8. minutil, Rasmus Tomson lõi 11. minutil 2:0 ning 44. ja 59. minutil realiseeris penaltid Vjatšeslav Zahovaiko!

Väga korraliku debüüdi Paide Linnameeskonna eest tegi 19-aastane väravavaht Sten-Marten Vahi, kelle suurepärane tõrje avapoolaja keskel ei lasknud võõrustajatel mängu tagasi tulla.

Mitmele põhimängijale puhkust andnud Meelis Rooba hoolealused kontrollisid kohtumise käiku täielikult ning parema realiseerimise korral võinuks võidunumbrid olla oluliselt suuremad.

Veerandfinaalide paarid loositakse 2017. aasta jalgpallihooaja alguses. Koos karikamängudega viimasest kaheksast kohtumisest seitse võitnud Paide Linnameeskond jätkab hooaega juba eeloleval laupäeval 22. oktoobril, mil A.Le Coq Arenal on algusega kell 16.00 vastaseks FC Flora.

Tallinna FC Infonet II – Paide Linnameeskond  1:4 (0:3)
63. Timur Bulavkin – 8. Marten Saarlas, 11. Rasmus Tomson, 44. pen., 59. pen. Vjatšeslav Zahovaiko

Hoiatused: 35. Kirill Leontjev, 44. Jevgeni Spiridonov – 19. Mark Oliver Roosnupp
Mänguolud: +5, selge ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.