PAIDE LINNAMEESKOND III

JÄRGMINE MÄNG

kohtumiseni 2018!

Väravavahid:
1 Raiko Mets
92 Allar Toom

Kaitsjad:
3 Carl Tubarik
4 Andre Mägi
5 Markus Mats Lellsaar
11 Kaur Lillevälja
13 Igor Rabtšuk
14 Veiko Veskimäe
16 Rene Puhke
25 Romet Köhler
27 Tambet Anso
30 Margus Reinaru
90 Andrei Veis

Poolkaitsjad:
2 Liivo Leetma
6 Chris Lee
7 Marek Tiik
10 Eerik Reinsoo
12 Martin Ustaal
18 Konstantin Kotivenko
21 Ervin Kõll
22 Lauri Ellram
28 Martin Saar
33 Silver Neemelo

Ründajad:
8 Tarmo Paju
9 Rauno Rikberg
15 Priit Raal
17 Volodja Erdei
19 Tanel Tuuleveski
20 Margus Pahtma
23 Taavi Laurits
84 Marion Adusoo

Peatreener:
Rauno Kööp

KALENDER JA TULEMUSED

VKV 1/64 finaal 25.03 kell 13:00 Paide Linnameeskond III – Rasmus Värki Jalgpallikool 11:1 (9:0)Protokoll

1. voor 30.03 kell 19:00 Raasiku FC Joker II – Paide Linnameeskond III 1:0 (1:0)Protokoll

2. voor 08.04 kell 17:00 Paide Linnameeskond III – Tallinna JK Augur 13:0 (8:0)Protokoll

3. voor 15.04 kell 12:00 FCI Tallinn III – Paide Linnameeskond III 1:3 (1:1)Protokoll

4. voor 23.04 kell 15:00 Paide Linnameeskond III – Lasnamäe FC Ajax II 8:1 (5:1)Protokoll

VKV 1/32 finaal 26.04 kell 20:00 Kohila Püsivus – Paide Linnameeskond III 0:3 (0:2)Protokoll

5. voor 29.04 kell 12:00 Koeru JK – Paide Linnameeskond III 1:7 (0:5)Protokoll

6. voor 06.05 kell 15:00 Paide Linnameeskond III – JK Loo 4:0 (2:0)Protokoll

7. voor 14.05 kell 16:00 Ambla Vallameeskond – Paide Linnameeskond III 0:5 (0:1)Protokoll

8. voor  18.05 kell 19.45 Kuusalu JK Rada – Paide Linnameeskond III 0:4 (0:1)Protokoll

9. voor 27.05 kell 12.00 Paide Linnameeskond III – Tartu FC Helios 8:0 (5:0)Protokoll

10. voor 03.06 kell 15.00 FC Järva Jaani – Paide Linnameeskond III 0:1 (0:1)Protokoll

VKV 1/16 finaal 07.06 kell 20.30 Tallinna FC Eston Villa – Paide Linnameeskond III 0:5 (0:2)Protokoll

11. voor 17.06 kell 15.00 Paide Linnameeskond III – JK Väätsa Vald 4:0 (2:0)Protokoll

EKV 1/64 finaal 22.06 kell 19.30 Paide Linnameeskond III – Pärnu JK Poseidon II 12:1 (9:0)Protokoll

VKV 1/8 finaal 28.06 kell 19.30 Kuusalu JK Rada – Paide Linnameeskond III 0:8 (0:5)Protokoll

EKV 1/32 finaal 26.07 kell 18.00 Tartu Santos – Paide Linnameeskond III 0:3 (0:0)Protokoll

12. voor 31.07 kell 19.00 Paide Linnameeskond III – Raasiku FC Joker II +/-

VKV 1/4 finaal 03.08 kell 19.00 Paide Linnameeskond III – FC Nõmme United 2:1 (1:0)Protokoll

13. voor 06.08 kell 12.00 Tallina JK Augur – Paide Linnameeskond III 0:11 (0:5)Protokoll

EKV 1/16 finaal 09.08 kell 19.00 Paide Linnameeskond III – FC Tartu 11:0 (6:0)Protokoll

14. voor 13.08 kell 17.00 Paide Linnameeskond III – FCI Tallinn III 2:0 (0:0)Protokoll

15. voor 19.08 kell 14.00 Lasnamäe FC Ajax II – Paide Linnameeskond III 0:3 (0:1)Protokoll

VKV 1/2 finaal 23.08 kell 19.00 Tartu FC Merkuur – Paide Linnameeskond III 0:1 (0:0)Protokoll

16. voor 26.08 kell 12.00 Koeru JK – Paide Linnameeskond III 0:4 (0:4)Protokoll

17. voor 31.08 kell 19.00 Loo JK – Paide Linnameeskond III 1:4 (0:2)Protokoll

VKV finaal 7.09 kell 19.00 JK Retro – Paide Linnameeskond III 1:5 (0:1)Protokoll

18. voor 10.09 kell 19.00 Paide Linnameeskond III – Ambla Vallameeskond 8:1 (5:0)Protokoll

19. voor 13.09 kell 17.45 Paide Linnameeskond III – Kuusalu JK Rada 6:1 (3:0)Protokoll

EKV 1/8 finaal 20.09 kell 18.00 Nõmme Kalju – Paide Linnameeskond III 1:1 (1:0) pen. 5:4Protokoll

20. voor 23.09. 19.00 Tartu FC Helios – Paide Linnameeskond III 0:2 (0:2)Protokoll

21. voor 30.09 15.00 Paide Linnameeskond III – FC Järva-Jaani 9:1 (4:0)Protokoll

22. voor 08.10 14.00 JK Väätsa Vald – Paide Linnameeskond III 0:6 (0:3)Protokoll

3. liiga võitja PF 15.10 13.00 Paide Linnameeskond III – Põhja-Tallinna JK Volta 11:1 (7:0)Protokoll

3. liiga võitja finaal 21.10 14.00 Paide Linnameeskond III – Pärnu JK Poseidon 2:0 (2:0)Protokoll

TABELISEIS

III liiga – Ida piirkond tabel EJL lehel:
http://jalgpall.ee/voistlused/madalamad-liigad/5/III.E

2016 HOOAEG