Paide Linnameeskonna U21 võistkond pidi Esiliiga B teises voorus vastu võtma 1:4 kaotuse Viimsi Jalgpalliklubilt.

Avapoolajal ei suutnud Paide oma suurt mängulist üleolekut realiseerida ja vaheajale mindi viigiseisul. Juba 7. minutil avas kaitsjate eksimusest skoori Viimsi JK mängija Karl Kane. Külaliste vastulöök tuli 41. minutil, mil ilusa rünnaku lõpetas Kristofer Kartau.

Nii nagu hooaja avamängus Tallinna Kalevi U21 vastu ei suutnud Paide U21 võistkond vaheaja järel samasugust mängu näidata. Viimsi JK tugevnenud pressiga jäädi korduvalt hätta ja kuigi palliga mängiti ise rohkem, oli kodumeeskond ründefaasis oluliselt teravam.

52. minutil lõi Markus Meresma 2:1, 72. minutil Priidu Ahven 3:1 ja 77. minutil Georg-Marten Meumers lõppseisuks 4:1. Kahest voorust ühe viigipunkti kogunud Paide LM U21 võõrustab hooaja kolmandas mängus 19. märtsil kell 13.00 Tartu Tammeka U21 võistkonda.

Paide LM U21 koosseis: Magnus Karofeld, Lauri Varendi, Joosep Juha, Rico Reinoja, Alger Džumadil, Carl Kalju (89. Rait Õlge), Kristofer Kartau (75. Dmitri Papušin), Ander Ott Valge (65. Carl Henrik Kristofer Maidla), Antti Järva, Johannes Kukebal (65. Kenert Anniste), Ruslan Kolesnikov. Varus: Kaarel Rumberg, Markus Allast, Kristjan Heinmäe.