Paide Linnameeskond U21 pidas Taliturniiri raames EJL hallis viis treeningkohtumist, millest saadi üks võit ja neli kaotust.

26. jaanuaril kohtusid Järvamaa poisid Põhja-Tallinna JK Volta meeskonnaga. Kohtumisel jäädi kiirelt kaotusseisu ning juba poolajaks oli seis 0:3. Mäng kaotati 1:6. Meie auvärava lõi 69. minutil Kevin Metso.

3. veebruari mängus Viimsi JK-ga, pidid meie poisid tunnistama 2:1 vastaste paremust. Meie ainsa värava lõi 70. minutil Karl Valge.

10. veebruaril olid poisid taas võistlustules ning siis kohtuti EJL hallis Võru FC Heliosega, kellele vannuti 0:3 alla.

Peale pikka kaotusseeriat said meie poisid lõpuks tunda ka võidurõõmu, kui 16. veebruaril alistati Läänema JK tulemusega 4:1. Kohtumise avapoolajal oli noorematele abiks tulnud ka kaheksa esindusmeeskonna mängijat.

Mänguskoori avas juba teisel minutil Rico Reinoja. 22. minutil viigistas seisu omaväravast Kristjan Pelt, ent rohkemaks vastastel värava löömise võimalust ei antud. Neli minutit enne esimest poolaja lõppu sahistas Tarmo Neemelo vastaste väravavõrku lausa kahel korral, tuues tabloole seisuks 3:1. Teisel poolajal (83. minutil) suurendas skoori Siim Aer.

Taliturniir lõppes meie poiste jaoks laupäeval, kui vastamisi mindi JK Tabasalu meeskonnaga- kahjuks tuli taaskord leppida vastaste 3:1 paremusega. Paide auvärava lõi 35. minutil Rait Õlge.

Paide LM U21 Esiliiga B hooaeg algab 9. märtsil, kui võõrsil kohtutakse Viimsi JK-ga. Esimeses kodumängus, mis toimub 16. märtsil minnakse vastamisi FC Nõmme United meeskonnaga.