Paide Linnameeskond alistas viimases hooajaeelses kontrollmängus USA võistkonna PSC Soccer Academy 7:0, neli väravat sai kirja Ander Ott Valge.

Võrreldes 2:2 viigiga Kalju vastu ja 1:2 kaotusega Transile, oli PSC seekord väljas nõrgema rivistusega ja ei saanud Paidele absoluutselt vastu. Avapoolaeg lõppes siiski vaid 1:0, sest Valge kiirele avaväravale lisa ei tulnud. Parima võimalusena ei realiseerinud Magnar Vainumäe poolaja keskel penaltit.

Teise poolaja alustuseks lõi Valge kohe esimesel rünnakul 2:0, seejärel virutas Yann Michael Yao tõelise iluvärava lati alla, millele Valge lisas veel oma kolmanda ja neljanda tabamuse.

Suure võidu lõppskoori vormistasid vahetusmees Randin Rande ja hetk enne lõpuvilet terava nurga alt sihile jõudnud Edgar Tur.

Paide ridades tegi kogu mängu kaasa Elevandiluuranniku keskkaitsja Boliguibia Ouattara, kes mõned aastad tagasi mängis Poola meistriliiga klubis Korona Kielce. Ahvenamaal ränga põlvetrauma saanud Nikita Novopašinit ootab ees ristatisidemete operatsioon ja tema tänavune hooaeg jääb suure tõenäosusega üldse vahele.

Paide Linnameeskonnal on nüüd veel poolteist nädalat aega atra seada ja juba 27. veebruaril ootab ees Premium liiga avamäng kodus Viljandi Tulevikuga.

Meie tänane koosseis: Kristjan Tamme, Oleksandr Sukharov (73. Johannes Kukebal), Sören Kaldma, Boliguibia Ouattara, Edgar Tur, Sander Sinilaid, Andre Frolov (73. Henri Välja), Magnar Vainumäe, Samson Onomigho Iyede, Yann Michael Yao (73. Randin Rande), Ander Ott Valge. Varus: Andrea Liotti.