Paide Linnameeskond jõudis Evald Tipneri karikavõistlustel 32 parima hulga, kuid Teise liiga meeskond Jõgeva SK Noorus-96 pakkus teise ringi mängus tugeva lahingu.

Kuigi Ander Ott Valge viis kodumeeskonna juhtima, läks ootamatult vaheajale 2:1 eduseisus hoopis Jõgeva. Teisel poolajal asus Paide Henri Hansoni ja Magnar Vainumäe tabamustest uuesti eduseisu, kuid külalised polnud veel alla andnud ja suutsid isegi kümnekesi jäädes viigistada.

Lisaaega siiski ei tulnud, vastaste jaks sai lõpuks otsa ning viimase 8 minutiga skooris Paide koguni neljal korral, võites lõpuks 7:3. Oma teise värava lõid Hanson ja Vainumäe, täpsed olid ka Samson Iyede ja Sander Sinilaid.

Paide Linnameeskonna debüüdi said kirja U21 võistkonna mängijad Kaarel Rumberg, Markus Allast ja Kristjan Heinmäe.

Tihe nädal saab jätku juba laupäeval kui võõrustame Premium liiga 21. voorus Nõmme Kaljut. Mäng Paide linnastaadionil algab 29. juulil kell 19.00.