Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 30. voorus tunnistama FC Flora 2:1 paremust, kuid pakkus sellegipoolest kodupubliku ees hooaja kõige sisukama esituse.

Juba 13. minutil haaras Paide eduseisu, kui tugeva löögiga mängis Mait Toomi üle nigeerlane Samson Iyede. Kaitses ennastsalgavalt mänginud kodumeeskond suutis Flora rünnakulaviini peatada, 37. minutil oldi aga ise lähedal 2:0 seisule, kui Iyede eeltöö järel ei ulatunud napilt pallini Henri Hanson.

Tiksus juba avapoolaja viimane minut, kui Zakaria Beglarišvili ja Rauno Sappinen kombineerisid ning grusiini pealelöök viigistas seisu.

Paide alustas teist poolaega teravamalt ja 50. minutil tõi Toom ristnurgast ära Sander Sinilaiu pommlöögi. 10 minutit hiljem haaras Flora aga juhtohjad, kui Rauno Alliku pealelöögi järel tõrjus Magnus Karofeld enda ette, pall jäi lahtiseks ning Martin Miller lükkas selle tühja väravasse. Floral oli võimalus eduseisu suurendada, kuid Sappineni poolt teenitud kaheldav penalti külalistele õuele rõõmu ei toonud, sest Karofeld suutis Beglarišvili soorituse tõrjuda.

Viimastel minutitel teenis Paide ridamisi nurgalööke, aga kahjuks head võimalused jäidki seekord võimalusteks.

Tabeliseisu arvestades kulunuks punktilisa ära, kuid nüüd tuleb pilgud suunata juba järgmise laupäeva peale, kui ootab ees ülitähtis kodumäng Viljandi Tulevikuga.

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora  1:2 (1:1)
13. Samson Onomigho Iyede – 45. Zakaria Beglarišvili, 60. Martin Miller

Hoiatused: 34. Henri Hanson, 35. Samson Onomigho Iyede, 72. Magnus Karofeld, 81. Sander Sinilaid, 83. Martin Mägi, 84. Andre Frolov – 74. Mait Toom, 82. Joonas Tamm
Realiseerimata penalti: 72. Zakaria Beglarišvili
Mänguolud: +15, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.