Paide Linnameeskond kaotas kontrollmängus Soome meistriliiga klubile Turun Palloseura 3:0 eduseisust 3:5.

Soome esiliiga mullune võitja, kes päev varem kaotas Nõmme Kaljule 1:2, kontrollis alguses mängutempot, kuid Paide kaitseliin oli resoluutne ja võimalusi vastastele ei andnud. 16. minutil avas Linnameeskond skoori kui nurgalöögi koksas peaga väravasse Sander Sinilaid. Vastased ei saanud hakkama meie kiirete äärtega ja 31. minutil sepistas nigeerlane Samson Iyede Elevandiluuranniku mehe Yann Michael Yao eeltööst 2:0. Neli minutit hiljem jätkas Paide väravat kaitsnud Kristjan Tamme pikka väljalööki peaga Edgar Tur, palli sai Kristofer Piht, kes skooris Paide särgis esimest korda! Seis oli juba 3:0.

Vaheajale mindi siiski külaliste kaheväravalises kaotusseisus, sest Sami Rähmöneni karistuslöögi vastu oli Tamme võimetu. Teine poolaeg algas nigelalt, sest Andre Frolovi söödu Tammele lugesid soomlased ära ja Joakim Latonen vähendas kaotusseisu veelgi. 54. minutil oli seis juba viigis, kui Edgar Turi tekitatud penalti realiseeris Aleksi Ristola. Mängu lõpp vajus ära, Vjatšeslav Zahovaiko andis mänguaega ka noorematele meestele ja külalised tegid 79. ja 82. minuti väravatest lõppskooriks 3:5.

Paide LM koosseis: Kristjan Tamme, Edgar Tur (76. Rico Reinoja),  SörenKaldma (76. Markus Allast), Nikita Novopašin (76. Kristjan Pelt), Andre Frolov, Sander Sinilaid, Samson Iyede (46. Randin Rande), Magnar Vainumäe (76. Joel Kokla), Ander Ott Valge (46. Henri Hanson), Yann Michael Yao (76. Kenert Anniste), Kristofer Piht (69. Ian-Erik Valge). Varus: Andrea Liotti, Aleksandr Ivanjušin.