Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 23. voorus suurepärase 3:1 võidu Narva Transi üle, värava said kirja Vainumäe, Lilander ja Tur.

Viimati meistriliigas mai lõpus võidurõõmu tundnud Paide tuli mängule väga hea häälestusega ja surus Transi kohe kaitsesse. Juba avaminutil pääses löögile Paide nigeerlasest ründaja Iyede, kuid Kotenko oli Narva väravas valvel.

Esimene värav tuli tänu Iyede poolt välja teenitud penaltile, mille realiseeris 23. minutil Magnar Vainumäe. Iyede tabas avapoolajal posti, külalistele suurt sõnaõigust ei antud.

Teisel poolajal jätkus võitluslik mäng ja oma oskusi pidi linnameeskonna väravasuul näitama ka Magnus Karofeld. 79. minutil lõi Paide teise värava karistuslöögist Michael Lilander. Narva asus seejärel mängu päästma, jättes kaitse unarusse. Kodumeeskond karistas selle ära 84. minutil, kui Iyede purjetas läbi pea kogu platsi, jättis palli vasakule, kust Edgar Tur selle oma karjääri esimeseks Premium liiga väravaks vormistas!

Kolm punkti oli tõsiasi ja võidupidu ei rikkunud ka vastaste auvärav karistulöögist Denis Poljakovi täpse jala läbi. Paidel on nüüd 23 voorust 20 punkti ja esmaspäeval 14. augustil ees ülitähtis mäng Viljandi Tulevikuga, kel tabelis 16 silma. Tulevik asus seejuures A.Le Coq Arenal FC Flora vastu 2:0 juhtima, kuid sai lõpuks valusa 2:3 kaotuse.

Paide Linnameeskond – JK Narva Trans 3:1 (1:0)
23. pen. Magnar Vainumäe, 79. Michael Lilander, 84. Edgar Tur – 90+3. Denis Poljakov

Hoiatused: 73. Nikita Novopašin, 90+2. Sander Sinilaid – 21. Viktor Plotnikov, 36. Denis Poljakov