Paide Linnameeskonna hooaeg sai suurepärase jätku, kui Premium liiga 4. voorus alistati võõrsil ülekaalukalt Tartu Tammeka 3:0!

Paide poolt avas skoori mänguliselt vägagi võrdses ja võitluslikus matšis 62. minutil Kevin Kauber, kes Karl Mööli söödu järel lõi palli Tammeka väravasse. 82. minutil koostöös Alassana Jattaga sündis Kauberi kohtumise teine värav, kui meie ründaja saatis kohvile nii äärekaitsja Aloe kui väravavaht Pechteri! Ent sellega ei piirdutud, viiendal üleminutil lõi kolmanda värava vastaste võrku Henri Välja!

Tammekal olid ka omad head võimalused, kuid tänu Mait Toomi meisterlikkusele ja lati ning posti abile jäi kodumeeskonnal külaliste kaitse üle mängimata!

Peale neljandat vooru asub Paide üheksa punktiga kolmandal kohal, olles teeninud kolm võitu! Meie väravate vahe on 7:1!

Paide Linnameeskonna järgmine kohtumine toimub juba sellel laupäeval algusega kell 16, kui külla sõidab Paidesse Narva Trans.

Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond 0:3 (0:0)