Paide Linnameeskond teenis Premium liigas teise võidu järjest, alistades 29. voorus Rakveres sealse Tarva 1:0. Mängu ainsa värava lõi avapoolajal Vjatšeslav Zahovaiko.

Meeskondade tänavused varasemad duellid olid lõppenud Paide kindlate võitudega (5:0, 4:2 ja 7:0), kuid seekordne vastasseis kujunes tasavägiseks. Enamiku kohtumisest justkui jõuvarusid säästes mänginud külalised avasid skoori 23. minutil, mil Sander Sinilaiu eeltöö vormistas väravaks Zahovaiko. Premium liiga parimale väravakütile oli see hooaja 17. väravaks.

Hiljuti Tarvaga üllatuslikult liitunud Marko Meeritsal väga tööd ei olnud – Paide valdas küll palli, kuid erilist teravust viimasel kolmandikul ei näidatud. Teisel poolajal oli kodumeeskonnal juba rohkem moment ja ka Kert Kütt pidi meeskonda paaril korral päästma. Miinuspoolele jäi Jasperi tarbetu kollane kaart, mis jätab nigeerlase Levadia mängust mängukeelu tõttu eemale.

Lõpuvile kõlades oli kõige tähtsam tabelisse teenitud kolm võidupunkti, mis Paide punktiskoori kasvatasid 38 peale. Tarvas jätkab 2 punktiga kindlalt viimasel kohal. Eeloleval laupäeval võõrustab Linnameeskond kell 13.00 Paides FC Levadiat.