Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 6. voorus tunnistama FC Flora 3:0 paremust, kuigi pakkus oma hooaja senise sisukama esituse.

Mängu alguses olid paremad võimalused Floral, kuid Magnus Karofelfd oli valvel ja tõrjus nii Pavel Fedorenko kui Rauno Sappineni lähilöögid. Kaitses distsiplineeritult tegutsenud Paidel hakkas tekkima üha rohkem vasturünnakute šansse, kuid kahjuks ei õnnestunud Jasperil kahel korral Mait Toomi üle mängida. Hetk enne vaheajavilet avas kodumeeskond skoori, kui karistuslöögi järgses olukorras lükkas palli võrku Madis Vihmann.

Teist poolaega alustas paremini Paide, kuid nii nagu kuldne reegel on – kui ise ei löö, lüüakse sulle. Rauno Sappineni tabamus võttis Floral pinged maha ja edasine mäng oli juba palju lahtisem. Paide parim võimalus teisel poolajal jäi realiseerimata vahetusmees Andre Järval, Flora aga oli kodusel Sportland Arenal värava ees osavam ning Vihmanni teine tabamus tegi lõppskooriks 3:0.

Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond  3:0 (1:0)