Paide Linnameeskonda aastatel 2015-2018 esindanud äärekaitsja Michael Lilander tõmbab uuest hooajast selga 11-kordse Eesti meisterklubi FC Flora särgi.

Michael Lilander: „Tahaksin tänada klubi selle võimaluse eest, suur aitäh ka treeneritele ja füsiotele! Tänu on kindlasti ära teeninud Paide fännid! Need 4 aastat, mis veetsin Paide Linnameeskonnas, on pakkunud mulle väga palju häid emotsioone ja mälestusi. Aitäh kõigile, kes mind toetasid ja minu tegemistele Paide Linnameeskonnas kaasa elasid! Soovin Paide Linnameeskonnale parimat edaspidiseks nii väljakul kui väljaspool seda!“

21-aastane Lilander tegi eelmisel aastal Paide Linnameeskonna ajalugu, kui teenis koos Sören Kaldmaga Eesti A-koondise kutse. Debüüt Eesti koondises tuli Okeaania turnee mängus Vanuatuga, lisaks sekkus Lilander vahetusest 2018. aasta maavõistlusmängus Rootsiga.

2015. aastal Loo Jalgpalliklubist Linnameeskonnaga liitunud Lilander kujunes kiirelt Paide põhimängijaks ja vaatamata noorele eale on tal kirjas juba 119 Premium liiga kohtumist!

Paide Linnameeskonna klubipere poolt Sulle Michael südamest tänu ja kõike kõige paremat uues klubis!!!