Paide Linnameeskond U21 mängis Esiliiga B 6. voorus 0:0 viiki liidermeeskonna Kohtla-Järve JK Järvega.

Meie duublil oli seekord esindusest abis terve rida mängijaid, kellest eriti väärib esiletõstmist Nikita Novopašini võimas esitus keskväljal ning Sten-Marten Vahi tubli tegutsemine teisel poolajal. Oma debüüdi Paide särgis ja igati soliidse tegi vigastusest paranenud keskkaitsja Raido Kannel.

Avapoolaeg möödus kodumeeskonna täieliku ülekaalu all ja suurema osa mänguajast oli pall JK Järve väljakupoolel. Teisel poolajal tehti ridamisi vahetusi ja ka külalistel olid omad võimalusest Paidest kolme punktiga koju sõita. Vastastele tuleb siiski au anda, sest vaatamata suurema osa ajast kaitses mängimisele tehti seda hästi.

Paide Linnameeskond U21 – Kohtla-Järve JK Järve  0:0 (0:0)

Hoiatus: 62. Jevgeni Malahhov
Mänguolud: +2, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.