Paide Linnameeskonna U21 meeskonna debüüt Esiliiga B tasandil lõppes Paides 1:1 viigiga Tallinna Kalevi U21 võistkonna vastu.

Esindusmeeskonnast said pühapäeval mänguaega Joosep Juha, Johannes Kukebal, Alger Džumadil, Kristjan Kurim, Kristofer Kartau ja Ander Ott Valge, kuid sellegipoolest oli meie U21 võistkonna eest platsil käinud poiste keskmine vanus mängu lõpuks vaid 18,0.

Avapoolaega domineeris Paide täielikult ning oli tõeline ime, et vaheajale mindi vaid 1:0 eduseisus. Poolaja lõpu eel lõpetas ilusa kombinatsiooni Ander Ott Valge.

Teise poolaja vahetused muutsid mängupilti ning külalised haistsid oma võimalust. Kalevi taktikaks oli pikk pall ette, sest mänguliselt Paidele mingit ohtu ei kujutatud. 82. minutil õnnestus Karl Anton Sõerdel kodumeeskonna kaitseliini eksimus ära kasutada ja nii lõppeski mäng 1:1 viigiga.

Paide U21 võiskonna järgmiseks vastaseks on juba kolmapäeval 8. märtsil kell 19:00 Viimsi JK.