Paide Linnameeskond mängis Premium liiga 20. voorus 1:1 viiki tiitlikaitsja ja Meistrite liiga mängudes head minekut näitava Nõmme Kaljuga. Oodatult algas tabeli võrdsete omavaheline kohtumine Hiiu kunstmurustaadionil võitluslikult. Avapoolajal haaras kiirelt initsatiivi Paide, kes asus Kaljut domineerima ja kiiret väravat otsima. 21. minutil kandis otsing vilja ja Paide viis kohtumist 1:0 juhtima Ander Ott Valge. Kuigi avapoolajal tekitas Paide veel võimalusi, jäid need kahjuks realiseerimata.

Teisel poolajal asus Kalju Paidet rohkem survestama ja tekitas rohkelt ruumi ohtlikeks momentideks. Kuigi Paide püsis ja proovis omakorda lahti muukida Kalju kaitseliini ja väravat, sai otsustava tabamuse kirja Sander Sinilaid, kes seisu 77. minutil õnnetust omaväravast viigistas.

Kohtumise viimastel minutitel oli mõlemal meeskonnal võimalus lüüa võiduvärav, ent 1:1 viik jäi tänasest kohtumisest igati rahuldavaks. Paide jätkab 40. silmaga tabelis kolmandal real, edestades sama punktiarvuga Kaljut.

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Karl Mööl, Sander Sinilaid, Andre Frolov, Henri Välja (81. Sören Kaldma), Yann Michael Yao, Ander Ott Valge (67. Edgar Tur), Alassana Jatta.
Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Edgar Tur, Joel Kokla, Sören Kaldma, Kristofer Piht, Tarmo Neemelo.

Reedel, 26. juulil võõrustab Paide koduväljakul Tartu Tammekat. Kohtumine algab kell 19.30! Sellel kodumängul on tulemas palju, palju põnevat! Hoidke meie Facebooki lehel silm peal!