Järgmise nädala neljapäeval Leedus eurosarjas debüüti tegev Paide Linnameeskond sai Premium liiga 18. voorus kätte hea emotsiooni, kui võõrsil alistati FC Kuressaare 4:0.
Kui Paide domineerimise all kulgenud avapoolajal väravaid ei nähtud, siis teisel kolmveerandil pandi püsti väravatesadu.
50. minutil andis Siim Luts hea tsenderduse värava ette, mille Edrisa Lubega peaga väravasse lükkas, vormistades selle tabamusega oma hooaja 11 värava!
65. minutil tehti Edgar Turi vastu kastis viga. Penaltit asus lööma Siim Luts, paraku lendas pall kaarega üle värava. Paide hoog sellest ei pidurdunud ning juba kaks minutit hiljem sündis Joseph Saliste, vahetusest mängu sekkunud Henri Anieri ja Sergei Mošnikovi koostööl 2:0 värav. Mošnikov oli osaline ka Paide 3:0 edus, kui 76. minutil riputas palli karistusalasse, Kristjan Pelt sai peaga vahele, suunates mänguvahendi Lutsule, mille ründaja väravasse toimetas. Ilusa punkti mängule pani Pelt normaalaja lõpuminutil, kui tema suurepärane sööt leidis Henri Anieri, mille ründaja kerge vaevata oma hooaja esimeseks väravaks vormistas. Oma liigadebüüdi Paide särgis sai kohtumises kirja Deabeas Owusu Sekyere.
Enne veel kui Premium liiga 19. voorus kohtub Paide Linnameeskond 30. augustil koduväljakul Tartu JK Tammekaga, kohtub meeskond 27. augustil Leedus LFF staadionil Vilniuse Žalgirise meeskonnaga.
Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Kristjan Pelt, Martin Kase, Joseph Saliste, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov, Andre Frolov, Edgar Tur (80. Deabeas), Edrisa Lubega (67. Henri Anier), Siim Luts.
Varus: Mattias Sapp, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Henri Anier, Bruno Caprioli, Deabeas.