Võitluslikus põnevusmängus asusid võõrustajad kohtumist juhtima mängu 9. minutil. Esmalt lõi viigiseisu tabloole 32. minutil Henri Anier, kes Karl Mööli oskusliku palli tagasivõitmise järel virutas nahkkera värava alla nurka. 11 minutit hiljem oli ETV2 mängu parimaks valitud Mööl ise tegudel. Deabease löögist jäi pall kasti, mille Mööl väravasse saatis.

Levadia teise poolaja alguses löödud viigivärav tõi aga mängu viimasesse kolmveerandisse tõelist põnevust, kus allahindlust kumbi meeskond ei teinud. Siiski lepiti vile kõlades 2:2 viigiga. 83. minutil sekkus mängu meie nooruke väravavaht Mattias Sapp, kes Mait Toomi vigastuse tõttu sai tähtsas mängus kätte oma teise Premium liiga mängukogemuse.

Viigipunkt FCI Levadiaga tähendab seda, et üks sammuke hõbemedalile on astutud lähemale. Hooaja lõpuni on jäänud pidada veel vaid kaks väga tähtsad kohtumist! 29. novembril algusega kell 13.00 võõrustab meeskond tänavu meistritiitli kindlustanud FC Florat ning hooaja lõpuakordi annab 6. detsembril kell 15.00 algav mäng Nõmme Kaljuga. Mõlemad kohtumised toimuvad kunstmurustaadionil.

Paide: Mait Toom (83. Mattias Sapp), Muhammed Sanneh, Kristjan Pelt, Abdul Razak Yusif, Joseph Saliste, Karl Mööl, Sergei Mošnikov (68. Siim Luts), Andre Frolov, Edgar Tur, Henri Anier, Deabeas (76. Edrisa Lubega).
Varus: Mattias Sapp, Martin Kase, Sander Sinilaid, Siim Aer, Siim Luts, Hadji Drame, Edrisa Lubega