KALENDER 2020

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 07. märts kell 16:00Tallinna Kalev (võõrsil)PL 1. voor
L 14. märts kell 13:00Narva Trans (kodus)PL 2. voor
L 21. märts kell 16:00Tallinna Legion (võõrsil)PL 3. voor

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 04. aprill kell 13:00FC Kuressaare (kodus)PL 4. voor
K 08. aprill kell 19:30FC Flora (võõrsil)PL 5. voor
P 12. aprill kell 13:00Viljandi Tulevik (kodus)PL 6. voor
P 19. aprill kell 13:00Tartu Tammeka (kodus)PL 7. voor
K 22. aprill kell 19:30Nõmme Kalju (võõrsil)PL 8. voor
P 26. aprill kell 15:00FCI Levadia (võõrsil)PL 9. voor

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R 01. mai kell 13:00Tallinna Kalev (kodus)PL 10. voor
K 06. mai kell 19:00Tallinna Legion (kodus)PL 11. voor
P 10. mai kell 15:00FC Kuressaare (võõrsil)PL 12. voor
P 17. mai kell 15:00Viljandi Tulevik (kodus)PL 13. voor
K 20. mai kell 19:30Nõmme Kalju (kodus)PL 14. voor
T 26. mai kell 19:00Narva Trans (võõrsil)PL 15. voor
P 31.mai kell 15:00FC Flora (kodus) PL 16. voor

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R 26. juuni kell 19:00Tartu Tammeka (võõrsil)PL 17. voor

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
K 01. juuli kell 19:00FCI Levadia (kodus) PL 18. voor
P 19. juuli kell 19:00Viljandi Tulevik (võõrsil)PL 19. voor
L 25. juuli kell 16:00Nõmme Kalju (võõrsil)PL 20. voor

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 02. august kell 19:00Tartu Tammeka (võõrsil) PL 21. voor
R 07. august kell 19:30Narva Trans (kodus)PL 22. voor
T 11. august kell 19:30Tallinna Kalev (võõrsil)PL 23. voor
P 16. august kell 16:00FC Flora (kodus)PL 24. voor
P 23. august kell 18:45FC Kuressaare (võõrsil)PL 25. voor
K 26. august kell 18:45FCI Levadia (kodus)PL 26. voor
P 30. august kell 13:00Tallinna Legion (võõrsil)PL 27. voor

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 12. september kell 18:00Nõmme Kalju (kodus)PL 28. voor
K 16. september kell 19:30FCI Levadia (võõrsil)PL 29. voor
L 19. september kell 16:00Tallinna Legion (kodus)PL 30. voor
L 27. september kell 15:00Tallinna Kalev (kodus)PL 31. voor

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 03. oktoober kell 13:00Viljandi Tulevik (võõrsil)PL 32. voor
P 18. oktoober kell 13:00Tartu Tammeka (kodus)PL 33. voor
L 24. oktoober kell 16:00Narva Trans (võõrsil)PL 34. voor

November 

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 01. november kell 13:00FC Kuressaare (kodus)PL 35. voor
L 07. november kell 13:00FC Flora (võõrsil)PL 36. voor