KALENDER 2020

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 07. märts kell 16:00Tallinna Kalev (võõrsil)PL 1. voor8:1uudisvideo

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
19. mai kell 19:30Viljandi Tulevik (kodus)PL 2. voor1:2uudisvideo
23. mai kell 13:00FC Kuressaare (kodus)PL 3. voor2:0uudisvideo
31. mai kell 15.00FCI Levadia (võõrsil)PL 4. voor1:4uudisvideo

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
03.06 kell 19.30FC Flora (kodus)PL 5. voor1:3uudisvideo
07.06 kell 19.00Tartu JK Tammeka (võõrsil)PL 6. voor2:0uudisvideo
14.06 kell 15.00JK Narva Trans (kodus)PL 7. voor2:1uudisvideo
17.06 kell 19.00Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL 8. voor1:0uudisvideo
27.06 kell 19.00Tallinna JK Legion (kodus)PL 9. voor2:0uudisvideo

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
01.07 kell 19:00Tartu JK Tammeka (kodus)PL 10. voor 3:0uudisvideo
08.07 kell 19:30 JK Narva Trans (võõrsil)PL 11. voor0:1uudisvideo
11.07 kell 16:00Tallinna FC Flora (võõrsil)PL 12. voor1:3uudisvideo
17.07 kell 19:30Nõmme Kalju FC (kodus)PL 13. voor 1:3uudisvideo
25.07 kell 16:00Tallinna FCI Levadia (kodus)PL 14. voor4:2uudisvideo
29.07 kell 19.00RL. AFC Eyjafjallajökull (kodus)KV 1/64 finaal24:0uudis

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
01.08 kell 16:00Tallinna JK Legion (võõrsil)PL 15. voor3:0uudisvideo
05.08 kell 17.30Viljandi JK Tulevik U21 (kodus)KV 1/32 finaal9:0uudis
09.08 kell 13:00JK Tallinna Kalev (kodus)PL 16. voor 3:0uudisvideo
15.08 kell 16:00

Viljandi JK Tulevik (võõrsil)PL 17. voor3:1uudisvideo
22.08 kell 19:00FC Kuressaare (võõrsil)PL 18. voor4:0uudisvideo
27.08 kell 20:00FK Žalgris (võõrsil)UEFA Euroopa Liiga 0:2uudisvideo
30.08 kell 15:00Tartu JK Tammeka (kodus)PL 19. voor 3:1uudisvideo

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
12.09 kell 16:00Viljandi JK Tulevik (võõrsil)PL 20. voor 4:1uudisvideo
26.09 kell 16:00JK Tallinna Kalev (kodus)PL 22. voor4:1uudisvideo
30.09 kell 19.00Tallinna FC Pocarr (kodus)KV 1/16 finaal13:0uudis

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
04.10 kell 15:00Tallinna FCI Levadia (kodus)PL 23. voor1:0uudisvideo
18.10 kell 15:00Tallinna JK Legion (võõrsil)PL 24. voor2:0uudis
25.10 kell 15:00Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL 25. voor
28.10 kell 19:00FC Flora (võõrsil)PL 21. voor

November 

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
01.11 kell 13:00FC Kuressaare (kodus)PL 26. voor
04.11 kell 19:00Viljandi JK Tulevik (kodus)KV 1/8 finaal
08.11 kell 13:00JK Narva Trans (kodus)PL 27. voor