KALENDER 2021

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
05.03. 2021 kell 19.00FC Flora (võõrsil)Superkarikas0:1uudis
21.03.2021 kell 15.00Viljandi JK Tulevik (võõrsil)PL 2 voor1:0uudisvideo
14.03.2021 kell 13:00JK Narva Trans (kodus)PL 3 voor5:1uudisvideo

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
04.04.2021 kell 13.00Tallinna JK Legion (võõrsil)PL 1 voor1:1uudisvideo
10.04.2021 kell 13:00FC Kuressaare (kodus)PL 6 voor1:0uudisvideo
18.04.2021 kell 15:00FCI Levadia (võõrsil)PL 7 voor4:0uudisvideo
21.04.2021 kell 19:30Nõmme Kalju FC (kodus)PL 8 voor2:1uudisvideo
25.04.2021 kell 13:00Pärnu JK Vaprus (võõrsil)PL 9 voor3:1uudisvideo

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
01.05.2021 kell 16:00Tallinna JK Legion (kodus)PL 10. voor1:0uudisvideo
04.05.2021 kell 19:00FC Kuressaare (võõrsil)PL 11. voor2:2uudisvideo
09.05.2021 kell 15:00FCI Levadia (kodus)PL 12. voor1:2uudisvideo
16.05.2021 kell 15:00Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL 13. voor0:0uudisvideo
19.05.2021 kell 18:00Viljandi JK Tulevik (kodus)PL 14. voor0:1uudisvideo
25.05.2021 kell 19:00Pärnu JK Vaprus (kodus)PL 15. voor2:1uudisvideo
29.05.2021 kell 13:00JK Narva Trans (võõrsil)PL 16. voor1:0uudisvideo

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
25.06.2021 kell 18:00Tartu JK Tammeka (võõrsil)PL 4 voor2:0uudisvideo
30.06.2021 kell 20:00FC Flora (võõrsil)PL 18. voor3:3uudisvideo

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
08.07 kell 21:00Śląsk Wrocław (kodus)Euroopa Konverentsi liiga 1 kvalifikatsiooniring1:2uudis
15.07 kell 22:00Śląsk Wrocław (võõrsil)Euroopa Konverentsi liiga 1 kvalifikatsiooniring0:2uudis
18.07 kell 19:00Tartu JK Tammeka (kodus)PL 17. voor1:1uudisvideo
31.07 kell 19.00FC Flora (kodus)PL 5. voor0:0uudisvideo

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
07.08 kell 19:00Viljandi JK Tulevik (kodus)PL 19. voor3:1uudisvideo
15.08 kell 15:00Pärnu JK Vaprus (võõrsil)PL 20. voor1:1uudisvideo
20.08 kell 18:30Tallinna JK Legion (võõrsil)PL 21. voor2:1uudisvideo
28.08 kell 19:00FC Kuressaare (kodus)PL 22. voor4:1uudisvideo

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
12.09 kell 15:00FCI Levadia (kodus)PL 23. voor0:3uudisvideo
19.09 kell 18:00Tartu JK Tammeka (võõrsil)PL 24. voor5:2uudisvideo
22.09. kell 20.30FC Tallinn (võõrsil)KV 1/164:1uudis
26.09 kell 15:00Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL 25. voor2:3uudisvideo

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
02.10 kell 13:00JK Narva Trans (kodus)PL 26. voor4:0uudisvideo
17.10 kell 15:00FC Flora (kodus)PL 27. voor1:1uudisvideo
23.10 kell 13.00Tallinna FC Flora U21 (kodus)KV 1/814:0uudis
30.10 kell 13.00 Tallinna JK Legion (kodus)PL 28 voor4:0uudisvideo

November

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
7.11 kell 13.00Narva Trans (võõrsil)PL 29 voor5:1uudisvideo
21. 11 kell 15.00FCI Levadia (võõrsil)PL 30 voor0:1uudisvideo
28. 11 kell 15.00FC Flora (võõrsil)PL 31 voor0:3uudis

Detsember 

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
4. 12 kell 19.00Nõmme Kalju (kodus)PL 32 voor