KALENDER 2022

        
MÄRTS
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
T, 1. märts20:00Pärnu JK Vaprus (võõrsil)PL3:1uudisvideo
P, 6. märts17:15Nõmme Kalju FC (kodus)PL2:3uudisvideo
K, 9. märts 17.00Tallinna JK Legion (võõrsil)KV 1/42:0uudisvideo
P, 13. märts17:15Tallinna FC Flora (kodus)PL1:2uudisvideo
P, 20. märts17:15Tartu JK Tammeka (võõrsil)PL3:1uudisvideo
APRILL
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R, 1. aprill19:00JK Tallinna Kalev (võõrsil)PL3:0uudisvideo
P, 10. aprill17:15Tallinna FCI Levadia (kodus)PL0:1uudisvideo
K, 13. aprill17:30Tallinna JK Legion (kodus)PL5:0uudisvideo
L, 16. aprill19:30JK Narva Trans (võõrsil)PL2:1uudisvideo
L, 23. aprill17:00FC Kuressaare (võõrsil)PL1:2uudisvideo
K, 27. aprill19:30Pärnu JK Vaprus (kodus)PL6:2uudisvideo
MAI
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P, 1. mai14:30JK Tallinna Kalev (kodus)PL7:0uudisvideo
N, 5. mai19:00FC Flora (võõrsil)KV 1/20:0
4:5 (pen)
uudisvideo
P, 8. mai17:15Tallinna FC Flora (võõrsil)PL0:0uudisvideo
P, 15. mai17:15Tallinna FCI Levadia (võõrsil)PL0:1uudisvideo
K, 18. mai17:30JK Narva Trans (kodus)PL4:2uudisvideo
L, 21. mai19:00Nõmme Kalju (võõrsil)KV- finaal0:0
1:0
uudisvideo
T, 24. mai20:00Tartu JK Tammeka (kodus)PL3:0uudisvideo
P, 29. mai14:30Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL0:1uudisvideo
JUUNI
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L, 18. juuni19:30FC Kuressaare (kodus)PL1:1uudisvideo
K, 29. juuni19:30Tallinna JK Legion (võõrsil)PL2:1video
JUULI
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L, 2. juuli17:00JK Narva Trans (võõrsil)PL1:1video
N, 7. juuli20:00Dinamo Tbilisi (GEO) (võõrsil)UEFA KL 1 ring3:2uudisvideo
N, 14. juuli19:00Dinamo Tbilisi (GEO) (kodus)UEFA KL 1 ring0:1
6:5 pen
uudis
N, 21. juuli18:00Ararat-Armenia (ARM) (võõrsil)UEFA KL 2 ring0:0uudis
N, 28. juuli19:00Ararat-Armenia (ARM) (kodus)UEFA KL 2 ring0:0
5:3 pen
uudisvideo
P, 31. juuli14:30Tartu JK Tammeka (kodus)PL3:0video
AUGUST
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
N, 4. august19:45RSC Anderlecht (BEL) (kodus)UEFA KL 3 ring0:2uudis
N, 11. august21:00RSC Anderlecht (BEL) (võõrsil)UEFA KL 3 ring0:3
P, 14. august 17:15FC Kuressaare (kodus)PL0:0video
K, 17. august18:00Pärnu JK Vaprus (kodus)PL4:2video
L, 20. august 14:30JK Tallinna Kalev (võõrsil)PL7:2video
P, 28. august 17:15Tallinna FC Flora (kodus)PL1:2video
K, 31. august 17:30Tallinna FCI Levadia (kodus)PL0:0uudis
SEPTEMBER
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L, 3. september 19:30Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL
L, 10. september 19:30Pärnu JK Vaprus (võõrsil)PL
P, 18. september 17:15Tallinna JK Legion (kodus)PL
OKTOOBER
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P, 2. oktoober 14:30JK Narva Trans (kodus)PL
P, 9. oktoober 14:30FC Kuressaare (võõrsil)PL
L, 15. oktoober 14:30JK Tallinna Kalev (kodus)PL
P, 23. oktoober 17:15Tallinna FCI Levadia (võõrsil)PL
P, 30. oktoober 17:15Tallinna FC Flora (võõrsil)PL
NOVEMBER
AEGKELLMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P, 6. november 17:15Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL
L, 12. november14:00Tartu JK Tammeka (võõrsil)PL