Paide Linnameeskond pidi tunnistama Premium liiga 34. voorus võõrsil peetud kohtumises tänavu meistriks tõusnud FC Flora 1:0 paremust.

Paide alustas kohtumist kohe ohtlikult, kui Henri Välja poolt teele saadetud karistuslöök tabas Flora väravaposti. Kümmekond minutit hiljem olid vastased ohtlikud Paide kasti lähedal, ent Mait Toom oli valvel ja püüdis Konstantin Vassiljevi madala palli sülle. Avapoolaeg lepiti 0:0 viigiga.

Teisel kolmveerandtunnil suruti Paide rohkem kaitsesse aga midagi ohtlikku vastased luua ei suutnud. Mängu otsustavaks momendiks sai Karl Mööli 87. minutil trahvikastis teenitud punane kaart, mis andis vastasele penalti, mille Erik Sorga realiseeris.

Palju õnne meistrile, meie jätkame hooaega Evald Tipneri karikavõistluste 1/8- finaaliga, kus juba sel kolmapäeval on meil koduväljakul võimalus võtta Floralt revanš!

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Kristjan Pelt, Martin Kase, Muhammed Sanneh, Bruno Souza Caprioli, Andre Frolov, Henri Välja (63. Sander Sinilaid), Yann Michael Yao, Edgar Tur (53. Ander Ott Valge), Siim Luts (75. Tarmo Neemelo).
Varus: Mattias Sapp, Rasmus Kallas, Sören Kaldma, Sander Sinilaid, Ander Ott Valge, Tarmo Neemelo.