Paide Linnameeskond sai Viljandi JK Tuleviku üle Premium liiga 17. voorus revanši, kui võõrsil alistati vastased seisuga 3:1.

Avapoolaja väravatest mängu otsustanud Paide haaras ohjad enda kätte 16. minutil, kui Sergei Mošnikovi sööt keskväljalt leidis Edgar Turi, mille ründaja üle Karl-Romet Nõmme väravavaõrku saatis. Kõrge pressinguga ja kiire mänguga Paide teine värav sai alguse 23 minutil Joseph Saliste audiviskest. Kapten Andre Frolov võttis palli ühe puutega omaks, virutades mänguvahendi 20 meetri pealt ettenurka!

Poolaja teisel üleminekul pani kirsi tordile Kristjan Peldi sööt Sander Sinilaidile. Kogenud poolkaitsja ei jätnud midagi juhuse hooleks lüües palli tagumise posti kõrvale 3:0. Kuigi külalised said oma auvärava 55. minutil ei jätkunud neil rohkemaks võimu.

Oma esimesed Premium liiga mänguminutid peale aastaid koduliigast eemal viibimist sai Paide särgis kirja meie värske ründeliini täiendus Henri Anier.

Meie suur kummardus ja tänu Paide Rüütlitele, kes meid Viljandisse toetama olid tulnud! Teid oli kuulda! Jalgpall südames!

33 punktiga jätkab Paide tabelis kolmandal kohal, jäädes Nõmme Kaljust maha 2 ja liidrist FC Florast 13 silmaga. Järgmine proovikivi ootab meeskonda ees Kuressaares 22. augustil algusega kell 19.00. Mängule väljub ka meie fännibuss, täpsem info juba lähipäevil.

Paide: Mait Toom, Joseph Saliste, Kristjan Pelt, Martin Kase, Karl Mööl, Sander Sinilaid, Andre Frolov, Sergei Mošnikov, Siim Luts (39. Kevin Kauber), Edgar Tur (73. Muhammed Sanneh), Edrisa Lubega (69, Henri Anier).

Varus: Marten Ritson, Mikel Gurrutxaga, Joel Kokla, Muhammed Sanneh, Kevin Kauber, Henri Anier, Kevor Palumets.