REGISTREERIMINE LAAGRISSE ON LÕPPENUD!
Paide Linnameeskond korraldab 10.-13. augustini Paides, Türil ning Koerus ja Järva-Jaanis lastele suvise jalgpallilaagri. Laagrisse on oodatud aastatel 2009-2016 sündinud lapsed.
Lisaks toimub Paides ja Türil 12.-13. augustini kahepäevane minilaager lastele sünniaastaga 2017-2018.
Laagri hind on pikal (neli päeva) laagril 79 eurot, minilaagril (kaks päeva) 39 eurot.

✔️Viimane laagripäev, 13. august on kõigile osalejatele suur jalgpallifestivali päev Paides, mis lõppeb Paide Linnameeskond – FC Kuressaare Premium liiga mängu ühisvaatamisega.

✔️Koerus ja Järva-Jaanis toimub ühislaager, kus kahel päeval on treeningud Koerus ja ühel päeval Järva-Jaanis.

✔️Tüdrukutele on laagris eraldi grupid.

✔️Lisaks toimub Paides ja Türil 12.-13. augustini kahepäevane laager aastatel 2017-2018 sündinud lastele. Laagri hind 39 eurot.

✔️Osavõtumaks sisaldab treeninguid, lõunasööke, suupisteid ja Nike laagrisärki lapse nimega! Nii nagu eelmistelgi aastatel on tänavu laagrites ka mitmeid põnevaid ühistegevusi! Laagrites juhendavad lapsi meie klubi noortetreenerid, keda abistavad lastega tegelemisel ja järelvalvel Paide Linnameeskonna koolitatud vabatahtlikud. Laagreid külastavad meie esindusmeeskonna mängijad!

✔️NB! Palume kindlasti julgesti kirjutada, kui vajate lapsele transporti! Leiame lahendused ja aitame, et ka maakonna kaugemate nurkade lastel ei jääks laagrielamus saamata.

✔️Registreerimise tähtaeg 30. juuli või kuni kohtade täitumiseni, kohtade arv on piiratud!

Registreerimiseks palume täita registreerimisvormi.

Lisainfo: Marek Tiits, marek@paidelinnameeskond.ee, telefon 5621 5495.