Paide Linnameeskond korraldab 9.-12. augustini Paides, Türil ning Koerus ja Järva-Jaanis lastele suvise jalgpallilaagri. Laagrisse on oodatud aastatel 2010-2017 sündinud lapsed.
Lisaks toimub Paides ja Türil 11.-12. augustini kahepäevane minilaager lastele sünniaastaga 2018-2019.
Laagri hind on pikal (neli päeva) laagril 89 eurot, minilaagril (kaks päeva) 49 eurot.

✔️Viimane laagripäev, 12. august on kõigile osalejatele suur jalgpallifestivali päev Paides, mis lõppeb Paide Linnameeskond – JK Tallinna Kalev Premium liiga mängu ühisvaatamisega.

✔️Koerus ja Järva-Jaanis toimub ühislaager, kus kahel päeval on treeningud Koerus ja ühel päeval Järva-Jaanis.

✔️Tüdrukutele on laagris eraldi grupid.

✔️Lisaks toimub Paides ja Türil 11.-12. augustini kahepäevane laager aastatel 2018-2019 sündinud lastele. Laagri hind 49 eurot.

✔️Osavõtumaks sisaldab treeninguid, lõunasööke, suupisteid ja Nike laagrisärki lapse nimega! Nii nagu eelmistelgi aastatel on tänavu laagrites ka mitmeid põnevaid ühistegevusi! Laagrites juhendavad lapsi meie klubi noortetreenerid, keda abistavad lastega tegelemisel ja järelvalvel Paide Linnameeskonna koolitatud vabatahtlikud. Laagreid külastavad meie esindusmeeskonna mängijad!

✔️NB! Palume kindlasti julgesti kirjutada, kui vajate lapsele transporti! Leiame lahendused ja aitame, et ka maakonna kaugemate nurkade lastel ei jääks laagrielamus saamata.

✔️Täpne laagri päevaprogramm, väljasõitude ja ekskursioonide sihtkohad, menüü jms avaldatakse hiljemalt 30 päeva enne laagri algust.

✔️Registreerimise tähtaeg 15. juuli või kuni kohtade täitumiseni. PANE TÄHELE:  kohtade arv on piiratud!

Registreerimiseks palume täita registreerimisvormi.

Lisainfo: Marek Tiits, marek@paidelinnameeskond.ee, telefon 5621 5495.

Vali laager, kus soovite osaleda:

Laagrisärgi suurus:

NB! Palun veendu, et oled valinud õige toimumiskoha ja laagrisärgi suuruse!