Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 32. vooru kohtumises tunnistama 374 pealtvaataja ees Nõmme Kalju 1:0 paremust ning vastu võtma hooaja kuuenda kaotuse.

Paide jäi tagaajaja rolli juba mängu 10. minutil kui vastased standardolukorrast ära nõelasid. Kodumeeskond üritas maruliselt terve kohtumise vältel viigiväravat tabloole viia, ent midagi jäi koguaeg puudu- kas oli Kalju puurilukk Pavel Londak ees, või Kalju kaitsjad. Ei päästnud ka see, et Paide jäi 68. minutil enamusse- oma sõna maksma panna ei suudetud ja nii tuli vastu võtta mõru kaotus.

Tänavusest hooajast on jäänud pidada veel neli olulist kohtumist- Tallinna Kalevi, FC Flora, Tartu Tammeka ja FCI Levadiaga. Peale lühikest koondisepausi võõrustame 19. oktoobril koduväljakul Tallinna Kalevit.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Sander Sinilaid, Andre Frolov, Siim Luts, Yann Michael Yao, Edgar Tur, Ander Ott Valge (57. Tarmo Neemelo).
Varus: Mattias Sapp, Rasmus Kallas, Bruno Caprioli, Henri Välja, Patrick Sylva, Tarmo Neemelo.