Mängud Narvaga on alati keerulised, seda tunnistas ka Premium liiga 11. vooru kohtumine Kreenholmi staadionil, kui Paide Linnameeskond pidi vastu võtma 0:1 kaotuse, ühtlasi lõppes meeskonna viie mänguline võiduseeria.

Narva alustas kohtumist terava pressinguga, mis juba esimestel minutitel ohustas Paide väravat. 20 minutil said vastased oma tahtmise, kui Chinedu Charles Geoffrey kohtumise ainsa värava löi.

Lahtine mäng jätkus kuni avapoolaja lõpuni, kus mänguruumi väravateks oli mõlemal. Narva parim võimalus oli Aleksandr Zakarliuka poolt teele pandud kauglöök, mis tabas posti. Meie poolt olid parimad võimalused poolaja lõpus kapten Andre Frolovil ja Kristofer Pihil, ent löögid ebaõnnestusid.

Teisel poolajal mängu rohkem sisse saanud Paide asus isukamalt väravat jahtima. Vahetusest mängu sekkunud Sergei Mošnikovil oli mitu head momenti, millest parim lendas napilt postist mööda. Kuigi Narva püüdis ohtlike rünnakutega skoorile lisa otsida, jäi Mait Toomi seljatagune lukku. Hooaja debüüdi Premium liigas tegi kohtumises  19-aastane poolkaitsja Joel Kokla.

0:1 kaotusseisust tuleb teha omad järeldused, sest juba sellel laupäeval kohtub Paide Linnameeskond võõrsil tiitlikaitsja FC Floraga. Mängu avavile kõlab A. Le Coq Arenal kell 16.00.

Suured tänud kõikidele vapratele Rüütlitele, kes Narvas häälekalt kaasa elasid ja meid toetasid!

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Joel Kokla (46. Sergei Mošnikov), Sander Sinilaid, Andre Frolov, Edgar Tur, Kevin Kauber (58. Edrisa Lubega), Joseph Saliste, Kristofer Piht.

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Siim Aer, Kevin Metso, Sergei Mošnikov, Edrisa Lubega.