Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 15. voorus tabelisse juurde kolm väärtuslikku punkti, kui võõrsil alistati Tallinna JK Legion 3:0. Kaks väravat sai kirja Edrisa Lubega, ühe lisas Kristofer Piht.

Paide asus kohtumist kiirelt juhtima mängu teisel minutil, kui Legioni nurgalöögi järgselt mindi kiirelt kontrarünnakusse. Edrisa Lubega pääses Sergei Mošnikovi söödu järel jooksu, realiseerides väravavahiga silmitsi olles külmavereliselt olukorra.

25. minutil söötis Lubega palli Kristofer Pihile, kes suurendas Paide edu 2:0. Kaks minutit enne poolaja lõppu oli Uganda ründaja taas minekul, võttes vastaste kaitsjate vahelt palli ning saates selle võrku.

Kuigi teisel poolajal oli Paidel hea võimalus 50. minutil skoori suurendada, ebaõnnestus Pihti 11- meetri  karistuslöök, mis raksatas vastu posti.

Edrisa Lubega tõusis 8 väravaga meeskonna suurimaks väravakütiks. Siim Lutsul on kirjas 7 tabamust ja Kristofer Pihil 6. Tänases mängus tegi käesoleval hooajal liigadebüüdi 19- aastane äärekaitsja Siim Aer.

Veel enne, kui Paide Linnameeskond kohtub Premium liiga 16. voorus koduväljakul 9. augustil JK Tallinna Kaleviga, peetakse maha Tipneri karikavõistluste 1/32 finaalkohtumine Viljandi JK Tulevik U21 meeskonnaga. Mängu avavile kõlab linnastaadionil 5. augustil kell 17.30.

Paide: Mait Toom, Kristjan Pelt, Edrisa Lubega, Kristofer Piht (65. Kevin Kauber), Andre Frolov, Martin Kase, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov (71. Ander Ott Valge), Edgar Tur (82. Siim Aer), Joseph Saliste, Karl Mööl.

Varus: Marten Ritson, Mikel Gurrutxaga, Joel Kokla, Ander Ott Valge, Siim Aer, Kevin Kauber, Kevor Palumets.