Premium liiga 12. voorus pidi Paide Linnameeskond A.Le Coq Arenal vastu võtma 1:3 kaotuse tabeliliidri FC Flora vastu.

Väravateta lõppenud avapoolajal olid võõrustajatel teravamad võimalused, ent Paide pidas survele vastu otsides enda teravusi ja võimalusi rünnakute ülesehitamiseks.

Teise kolmveerand tunni alguses sai Paide aga tõelise sahmaka, kui nelja minuti jooksul jäädi kiirelt 0:2 kaotusseisu. Ehmatusest üle saanud Paide asus väravat jahtima, mille edu saabus 66. minutil kui  Edrisa Lubega lükkas palli kaitsjate vahelt läbi Edgar Turile, kes omakorda üks-üks olukorra lahendas väravaks.

Indu juurde saanud meeskond jätkas viigivärava püüdmist, ent paraku floralaste 3:1 värav 86 minutil oli meie jaoks ületamatu.

Premium liiga 13. voorus, mis toimub juba 17. juulil võõrustab Paide Linnameeskond Nõmme Kaljut.
Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Joseph Saliste, Sander Sinilaid, Andre Frolov, Sergei Mošnikov, Edgar Tur, Kristofer Piht, Edrisa Lubega.

Varus: Marten Ritson, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Siim Aer, Ander Ott Valge, Kevin Kauber.