Paide ründas, Viljandi lõi- nii võiks kokku võtta tänase Evald Tipneri karikavõistluste 1/8 finaali, kus Paide Linnameeskond pidi penaltiseerias vastu võtma mõruda 2:3 kaotuse.

Hoolimata sellest, et Paide ründas isukalt viljandlaste puuri lepiti normaalaeg 2:2 viigiga. Lisaajal kumbki meeskond väravaid ei löönud, mis tähendas, et ees ootas otsustav penaltiseeria, mis lõppes 3:2 külaliste paremusega.

Meie väravate eest hoolitsesid: 29. minutil Egar Tur ja 88. minutil Edrisa Lubega. Penaltiseerias olid täpsed Kevin Kauber ja Edrisa Lubega.

Paide jaoks jätkub fooksus liigale, kus juba sel pühapäeval sõidab meile külla Narva Trans. Mängu avavile kõlab kunstmurustaadionil kell 13.00.

Paide: Mattias Sapp, Muhammed Sanneh, Kristjan Pelt, Abdul Razak Yusif (105. Martin Kase), Joseph Saliste, Karl Mööl, Andre Frolov (91. Sander Sinilaid), Hadji Drame (55. Sergei Mošnikov), Edgar Tur, Kevin Kauber, Deabeas (79. Edrisa Lubega).
Varus: Marten Ritson, Edrisa Lubega, Martin Kase, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov, Siim Luts, Siim Aer.