Paide Linnameeskond edenes Evald Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis edasi 16 parema sekka, kui koduväljakul alistati külla sõitnud Tallinna FC Pocarr 13:0. Kohtumises lõi kübaratriki Edrisa Lubega.

Paide väravatesadu algas juba kohtumise 8. minutil Edrisa Lubega väravast. Järgneva 37. minuti jooksul skooris kaks väravat Sander Sinilaid, ühe Kristjan Pelt ja Kevin Kauber ning penaltipunktilt Siim Aer. Poolajale mindi seisult 6:0.

Teisest kolmveerandist oli mängitud 5 minutit kui Paide seitsmenda värava saatis võrku Joseph Saliste, seejärel sai kaks tabamust Kevor Palumets, oma mängu teise värava Aer ning kübaratriki Lubega. 13. väravaga pani i-le täpi Kevin Kauber.

Paide: Mattias Sapp, Siim Aer, Kristjan Pelt (46. Mikel Gurrutxaga), Abdul Razak Yusif, Joseph Saliste, Karl Mööl (46. Joel Kokla), Kevor Palumets, Sander Sinilaid, Kevin Kauber, Edgar Tur (46. Siim Luts), Edrisa Lubega.
Varus: Marten Ritson, Mikel Gurrutxaga, Joel Kokla, Muhammed Sanneh, Siim Luts, Deabeas.

Sellel pühapäeval ootab meeskond taas kõiki pealtvaatajaid mängule kaasa elama, sest Premium liiga 23. voorus minnakse koduväljakul vastamisi FCI Levadiaga. Kohtumise avavile kõlab kell 15.00.