Paide Linnameeskond alistas koduväljakul külla sõitnud JK Tallinna Kalevi seisuga 4:1. Võidu toel teeniti tabelisse juurde kolm väärtusliku punkti.

Kaheksanda järjestikuse võidu poole tegi tee lahti avapoolajal Henri Anier, kes esmalt sahistas vastaste väravavõrku 18. ja seejärel 36. minutil. Mõlemale väravale tegi suurepärase eeltöö kapten Andre Frolov.

38. minutil oli ründaja väga lähedal kübaratrikile. Paremalt äärelt leidis Edgar Turi hea tsenderdus Anieri, ent kahjuks võitluses vastaste väravavahiga libises ta nii õnnetult, et tabas suure hoo pealt puusaga väravaposti. Kiiret paranemist Henrile ja loodetavasti on mees platsil tagasi järgmisel pühapäeval!

Kuigi vastased said avapoolaja lõpul kirja auvärava, jäi see neil selles kohtumises ainsaks. 53. minutil lõi 3:1 eduvärava Sergei Mošnikovi söödu järel Deabeas ning 60. minutil realiseeris 11-meetri karistuslöögi kindlalt Edgar Tur.

Premium liiga järgmises voorus ootab meeskonda ees järgmisel pühapäeval põhimõtteline vastasseis FCI Levadiaga, ent veel enne seda mängitakse 30. septembril Tipneri Karikavõistluste 1/16 finaal, kus vastaseks on III liiga meeskond Tallinna FC Pocarr. Mängu avavile kõlab hkunstmurustaadionil kell 19.00.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Kristjan Pelt, Abdul Razak Yusif, Muhammed Sanneh, Sergei Mošnikov, Andre Frolov (75. Kevor Palumets), Joseph Saliste, Edgar Tur (76. Kevin Kauber), Deabeas, Henri Anier (44. Edrisa Lubega).
Varus: Mattias Sapp, Martin Kase, Sander Sinilaid, Kevor Palumets, Kevin Kauber, Siim Luts, Edrisa Lubega.