Paide Linnameeskonna ajaloo pikim võiduseeria sai jätku Viljandis, kui Premium liiga 20. voorus alistati skooriga 4:1 sealne JK Tulevik.

Hooaja seitsmendale järjestikusele võidule sillutas tee Deabeas- Owusu Sekyere, kelle ülikiirest, 38. sekundi väravast Paide juhtima asus. Kapten Andre Frolovi söödust suunas Hollandi ründaja palli oskuslikult Karl-Romet Nõmme jalgevahelt väravase. Kiirele väravale võõrustajad kohkuma ei löönud ning 19. minutil karistasid meie vea kaitsetöös- 1:1.

Tõeline tulevärk läks lahti aga kohtumise viimase pooltunni jooksul, kui Paide sahistas viljandlaste väravavõrku kolmel korral. 66. minutil sai oma hooaja neljanda tabamuse kirja Deabeas. Edgar Tur andis terava tsenderduse, mille järel põrkas pall meie ründajast väravasse.

Vähem kui kümme minutit hiljem suurendas skoori Sergei Mošnikov, kes 11-meetri karistuslöögi väravaks vormistas. Võimsa kirsi pani tordile vanameister ise 79. minutil, kui 30-lt meetrilt paugutas kauglöögi otse ristnurka!! Iluväravale andis söödu Premium liigas debüüdi teinud Abdul Razak Yusif.

Hoos Paide jätkab tabelis 42 punktiga teisel kohal. 20. septembril ootab meeskonda ees tõeline jõukatsumine, kui A. Le Coq Arenal kohtutakse tabeliliidri Tallinna FC Floraga.

Mängule sõidavad ka meie Rüütlid. Kui on soov fännireisidest osa saada, võib julgelt liituda Paide Rüütlid Facebooki grupiga.

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Mikel Gurrutxaga, Abdul Razak Yusif, Joseph Saliste, Andre Frolov, Sergei Mošnikov, Bruno Caprioli, Siim Luts, Edgar Tur, Deabeas.
Varus: Marten Ritson, Kristjan Pelt, Henri Anier, Sander Sinilaid, Kevin Kauber, Karl Mööl, Kevor Palumets.