Tartu Tamme staadionil toimunud Premium liiga 35. voorus kaotas Paide Linnameeskond sealsele Tammekale 3:2.
Avapoolaega paremini alustanud Paide asus kohtumist juhtima 13. minutil, kui Bruno Caprioli tsenderduse suunas peaga Yann Michael Yao kapten Andre Frolovi suunas, kes selle tabamusega vormistas oma hooaja seitsmenda värava. Paide eduseisult mindi ka vaheajale.

Teise kolmveerandtunni alguses jäi Paide kiirelt 2:1 kaotusseisu, kui Tammeka poolt olid täpsed 49. minutil Sten Reinkort ja 56. Tristan Koskor. 73. minutil suurendasid vastased edu veelgi, kui Martin Kase suunas kastis toimunud olukorra järgselt palli õnnetult oma väravasse.

Kui tundus juba, et mäng oli tehtud ja Paidel enam suurt sõnaõigust ei ole, andis Caprioli pika söödu ette, mille Tammeka mängija võttis küll maha, aga pall põrkus edasi Kaseni, kes ilma kõhkluseta realiseeris oma hooaja esimese tabamuse ja tõi tabloole seisu 3:2. Üleminutitel oli nii Kasel kui Frolovil võimalus viigivärav tabloole viia, ent seekord jäi i-le täpp panemata.

Täname fänne, kes meile häälekalt kaasa elasid!  Hoolimata tänasest kaotusest, on hooaeg olnud siiski suurepärane! Esimest korda klubi ajaloos oleme kindlustanud endale neljanda koha! Kodune meistriliiga hooaeg saab läbi 9. novembril, kui kodustaadionil võõrustame FCI Levadiat.

Paide: Mait Toom, Siim Aer (82. Rasmus Kallas), Martin Kase, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh (82. Joel Kokla), Bruno Caprioli, Andre Frolov, Henri Välja, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Ander Ott Valge (77. Tarmo Neemelo).
Varus: Mattias Sapp, Rasmus Kallas, Joel Kokla, Jaagup Luts, Tarmo Neemelo.

Foto (arhiiv): Maarja Trauss