Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 5. voorus vastu võtma valusa kaotuse, kui koduväljakul jäädi 1:3 alla tiitlikaitsjale FC Florale.

Paide jäi tagaajaja rolli kohtumise 20. minutil, kui nurgalöögi järgselt viis külalised juhtima Rauno Sappinen. Kuigi Siim Luts viigistas avapoolaja üleminutitel seisu ning ka teisel poolajal jätkus võrdne mäng, tegid eksimused kaitses oma töö ning vastu tuli võtta kibe kaotus.

Õhku jääb veel 8. minutil peakohtuniku poolt andmata penalti, kui Sergei Mošnikovi pealelöögi peatas Enar Jäägeri selge käsi.  Paide alla ei vannu ning juba  7. juunil sõidab meeskond Tartusse, et kohtuda sealse Tammekaga.

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Karl Mööl, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov (77. Joseph Saliste), Andre Frolov, Siim Luts, Edrisa Lubega, Kristofer Piht.
Varus: Marten Ritson, Kristjan Pelt, Bruno Caprioli, Siim Aer, Kevin Kauber, Joseph Saliste, Kevor Palumets.