Paide Linnameeskonna võimas hõbedane hooaeg sai kauni punkti, kui koduväljakul alistati publiku tulisel kaasa elamisel külla sõitnud Nõmme Kalju 7:4. Esimest korda tegid liigas skoori Hadji Drame ja Abdul Razak Yusif.
Lahtine ja atraktiivne jalgpalliõhtu algas kunstmurustaadionil juba mängu 8. minutil, kui otsa tegi lahti Nõmme Kalju. 11 minutit hiljem lõi Henri Anier viigiseisu, mille Sander Puri omakorda vormistas 2:1 Kalju kasuks. Ent siis algas peale väravatesadu, kui Paide pööras mõne minutiga 1:2 kaotusseisu 3:2 eduseisuks Hadji Drame ja Abdul Razak Yusifi väravatest.
Teisel poolajal saatis Paide külaliste väravavõrku veel neli palli, millele Kalju vastas omakorda kahega. Paide poolt oli kahel korral täpne Deabeas, korra Henri Anier ja ilusa punkti mängule vormistas Siim Luts.
Hooaja lõikes saavutas Paide 30-st peetud kohtumisest 21 võitu, vaid korra mängiti viiki ning 8 korral tunnistati vastaste paremust. Vastastele löödi kokku 80 väravat, mis on liiga parim tulemus. Enda väravast võeti välja 43 palli. 64 punktiga saavutati klubi ajaloo parim teine koht, jättes seljataha 57 punktiga FCI Levadia (kellel on üks mäng vähem peetud) ning 49 punktiga Nõmme Kalju. Tänavusest meistrist FC Florast jäi Paide maha 16 punktiga.
Paide parim väravakütt sel hooajal oli 14 tabamusega Edrisa Lubega, kellele järgnesid 10 tabamusega Henri Anier ja Deabeas. Sergei Mošnikov andis tänavusel hooajal 14 resultatiivset söötu, mis tõstis ta söötjate tabelis esikohale.
Aitäh meie suurepärasele publikule kaasa elamast sel hooajal! Kohtume juba uuel Premium liiga hooajal!
Paide: Mattias Sapp, Joseph Saliste, Abdul Razak Yusif, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Kevor Palumets (76. Andre Frolov), Sergei Mošnikov, Hadji Drame, Deabeas, Siim Luts, Henri Anier (90. Kevin Kauber).
Varus: Mait Toom, Edrisa Lubega, Andre Frolov, Martin Kase, Edgar Tur, Siim Aer, Kevin Kauber.