Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 19. voorus oma kuuenda järjestikkuse võidu, kui koduväljakul alistati Tartu JK Tammeka 3:1. Väärt võidupunktide toel tõusti tabelis teiseks.

Külalised Tartust asusid kohtumist juhtima mängu 9 minutil, ent rohkemaks Paide võimalusi ei andnud. Viigivärava lõi esiti Premium liigas esimest korda algkoosseisu kuulunud meie Hollandi ründaja Deabeas. Vaid kuus minutit hiljem oli mängumees taas tegudel, kui Sergei Mošnikovi söödu järgselt lõi palli kaugelt alla nurka! Minut hiljem sai oma hooaja 12 tabamuse kirja Edrisa Lubega. Vastaste puurilukk Pechter tõrjus esmalt 17-aastase Kevor Palumetsa tugeva pealelöögi, tagasipõrganud pallile sai kiirelt jaole Lubega, kes kerge vaevata palli tühja väravasse toimetas. Seisuga 3:1 lõpetati nii avapoolaeg kui ka mäng. ETV2 telemängus valiti Deabeas mängu parimaks.

Kuuenda järjestikkuse võidu kirja saanud Paide tõusis 39 punktiga tabelis teisele positsioonile. Liidrikohta hoiab jätkuvalt FC Flora, kel koos 52 silma.

Peale lühikest koondisepausi ootab Paidet ees 12. septembril sõit Viljandisse. Mängule väljub ka meie fännibuss, täpsem info juba uue nädala alguses.

Paide: Mait Toom, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Edrisa Lubega, Martin Kase, Sergei Mošnikov, Bruno Caprioli, Edgar Tur (69. Henri Anier), Joseph Saliste, Deabeas (63. Siim Luts), Kevor Palumets (61. Andre Frolov).
Varus: Mattias Sapp, Joel Kokla, Henri Anier, Andre Frolov, Abdul Razak Yusif, Siim Luts, Karl Mööl.