KALENDER 2019

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUS PROTOKOLL
09. märts kell 13:00Viimsi JK (võõrsil)
ELB 1. voor1:0protokoll
16. märts kell 13:00FC Nõmme United (kodus)ELB 2. voor0:6protokoll
31. märts kell 13:00Pärnu Jalgpalliklubi (võõrsil)ELB 3. voor2:0protokoll

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
04. aprill kell 18:30Vändra JK Vaprus (kodus)ELB 4. voor5:3protokoll
07. aprill kell 13:00Keila JK (võõrsil)ELB 5. voor2:2protokoll
13. aprill kell 13:00Nõmme Kalju FC U21 (kodus)ELB 6. voor0:5protokoll
20. aprill kell 13:00JK Tabasalu (võõrsil)
ELB 7. voor1:2protokoll
27. aprill kell 19:00Põhja-Tallinna JK Volta (kodus)ELB 8. voor0:3protokoll

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUS PROTOKOLL
05. mai kell 13:00Võru FC Helios (võõrsil)ELB 9. voor0:1protokoll
12. mai kell 13:00Pärnu Jalgpalliklubi (kodus)ELB 10. voor1:1protokoll
19. mai kell 13:00Vändra JK Vaprus (võõrsil)ELB 11. voor3:3protokoll
25. mai kell 13:00Viimsi JK (kodus)ELB 12. voor2:2protokoll
30. mai kell 19:30Põhja-Tallinna JK Volta
(võõrsil)
ELB 13. voor1:0protokoll

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
03. juuni kell 19:00Võru FC Helios (kodus)ELB 14. voor 2:4protokoll
15. juuni kell 13:00FC Nõmme United (võõrsil)ELB 15. voor1:5protokoll
20. juuni kell 18:30Nõmme Kalju FC U21
(võõrsil)
ELB 16. voor0:3protokoll
27. juuni kell 19:00JK Tabasalu (kodus)ELB 17. voor0:6protokoll

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
01. juuli kell 18:30Keila JK (kodus)ELB 18. voor 1:4protokoll
06. juuli kell 19:00Pärnu Jalgpalliklubi
(võõrsil)
ELB 19. voor 0:3protokoll
10. juuli kell 19:00
FC Nõmme United (kodus)ELB 20. voor1:1protokoll
28. juuli kell 19:00Võru FC Helios (võõrsil)ELB 21. voor3:2protokoll

August 

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
01. august kell 19:00Viimsi JK (kodus)ELB 22. voor1:3protokoll
10. august kell 19:00Keila JK (võõrsil)
ELB 23. voor2:0protokoll
15. august kell 19:00JK Tabasalu (võõrsil)
ELB 24. voor1:4protokoll
24. august kell 13:00Põhja-Tallinna JK Volta (kodus)ELB 25. voor
29. august kell 19:30Nõmme Kalju FC U21
(võõrsil)
ELB 26. voor

September 

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
02. september kell 18:30Vändra JK Vaprus (kodus)ELB 27. voor
15. september kell 13:00Võru FC Helios (kodus)ELB 28. voor
19. september kell 19:30Põhja-Tallinna JK Volta
(võõrsil)
ELB 29. voor
22. september kell 13:00JK Tabasalu (kodus)ELB 30. voor
28. september kell 13:00Vändra JK Vaprus (võõrsil)ELB 31. voor

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
05. oktoober kell 13:00Pärnu Jalgpalliklubi (kodus)ELB 32. voor
18. oktoober kell 19:00Nõmme Kalju FC U21 (kodus)ELB 33. voor
26. oktoober kell 13:00
FC Nõmme United (võõrsil)ELB 34. voor

November

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
02. november kell 13:00Viimsi JK (võõrsil)ELB 35. voor
10. november kell 13:00Keila JK (kodus)ELB 36. voor