Paide Linnameeskond pidi 458 pealise kodupubliku ees alla neelama mõruda pilli, kui Premium liiga 13. voorus jäädi 1:3 alla Nõmme Kaljule.

Avapoolaega paremini alustanud ja rohkelt võimalusi omanud Paide asus kohtumist juhtima 19. minutil kui Edrisa Lubega vormistas Sergei Mošnikovi hea eeltöö väravaks. 39. minutil jõudsid külalised viigini, kui äärekohtunik tegi skandaalse otsuse ja fikseeris Mikel Gurrutxagale omavärava.

Teisel poolajal otsustasid külalised mängusaatuse kolme minuti sees, kui esmalt löödi 1:2 ja 1:3. Paide olukorda ei teinud paremaks ka 72. minutil Gurrutxaga teenitud teine kollane kaart, mis jättis meeskonna vähemusse.

Positiivse noodi pealt täitus täna Sander Sinilaidil 199 kohtumine Paide särgis! Õige pea saab temast esimene mängija ajaloos, kes on esindanud Paide Linnameeskonda 200 mängus.

Olenemata kaotusest, tuleb edasi võidelda, sest ees on ootamas järgmine lahing- 25. juulil koduväljakul FCI Levadiaga. Mängu avavile kõlab linnastaadionil kell 16.00.

Paide: Mait Toom, Edgar Tur, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Joseph Saliste, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov, Andre Frolov, Kevin Kauber (78. Kristjan Pelt), Kristofer Piht, Edrisa Lubega (84. Ander Ott Valge).
Varus: Marten Ritson, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Ander Ott Valge, Siim Aer, Kevor Palumets.