Paide Linnameeskond võttis Premium liiga 9. voorus neljanda järjestikkuse võidu ja kerkis tabelis teiseks, kui koduväljakul alistati külla sõitnud Tallinna JK Legion seisuga 2:0. Meie võiduväravad sepistasid Edgar Tur ja Karl Mööl.

Avapoolaja alguses kontrollisid vastased küll rohkem palli ning omasid võimalusi, ent Paide kasutas ära oma, kui 39. minutil tabas Kristofer Pihti pall väravaposti, mille Edgar Tur vaevata väravasse suunas. Selle tabamusega sai Tur kirja oma hooaja esimese värava.

Teisele poolajale tulles tegi Paide omad korrektuurid, mida saatis edu 54. minutil kui Karl Mööl 20 meetri pealt palli võimsalt ristnurka toimetas! 18 minutit hiljem teenis Mööl teise kollase kaardi, mis jättis meeskonna küll vähemusse ja andis Legionil rohkem võimalusi ohtlikeks rünnakuteks, ent auvärav jäi siiski saamata.

Järgmises voorus, mis toimub juba 1. juulil algusega kell 19.00, kui külla sõidab Tartu Tammeka, on üle pika aja taas publik lubatud tribüünidele.  Tule staadionile, tule toetama!

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Karl Mööl, Bruno Caprioli, Andre Frolov (69. Joseph Saliste), Sergei Mošnikov, Edgar Tur (68. Kevin Kauber), Kristofer Piht (79. Edrisa Lubega), Siim Luts.

Varus: Marten Ritson, Kristjan Pelt, Sander Sinilaid, Joseph Saliste, Kevor Palumets, Kevin Kauber, Edrisa Lubega.